АвторизаціяРеклама

» » » Чотири вітаміни для добротного інтиму

Чотири вітаміни для добротного інтиму

Чотири вітаміни для добротного інтиму Від того, як збалансовані в організмі людини всього чотири вітаміни, залежить і якість його сексуального життя.

Такий висновок в процесі своїх досліджень зробили учені з Університету Сіднея (Австралія). Вони ж і встановили, які саме вітаміни роблять гармонійним людське лібідо. Це вітаміни А, З, Е і група вітамінів В.

Як з'ясували сексологи, недолік цих чотирьох хімічних складових плотського щастя призводить до падіння рівня гормонів. Неважко здогадатися, що дефіцит гормонів, у свою чергу, знижує сексуальну потенцію людини. Причому це в рівній мірі торкається як чоловіків, так і жінок.

Що ж робити, щоб вказані вітаміни зберігалися в достатній кількості в твоєму організмі? Ну, можна ці вітаміни приймати в чистому вигляді - як медичні препарати. Але можна просто скоректувати відповідним чином свою дієту.

Зокрема, вітаміну А найбільше в риб'ячому жирі, печінці, вершковому маслі, жовтку яйця, вершках і в незбираному молоці. Максимум вітаміну С знайдеш в лимоні, ківі і свіжих ягодах. Вітамін Е - це, передусім, томати, рослинна олія, ківі, абрикоси, манго і горіхи. Нарешті, на вітамінами В1, В5 і В12 багаті картопля, риба і банани.

Використовуй ці продукти у своєму щоденному раціоні і будь неперевершеним у ліжку.

чотири, інтиму, добротного, вітаміни
Оціни пораду →
Переглядів: 1953
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ