АвторизаціяРеклама

Мужское здоровье

» » Мужское здоровье

Лазня - користь для здоров'я

Щоб не старіти і не гнутися під хворобами , треба не дати процесам розпаду ( старіння ) випередити процеси синтезу . Організм може кожні 11 місяців міняти старі клітини на нові , але на жаль ... Люди в більшості своїй не користуються цією дивовижною властивістю організму: дозволяючи розпаду випереджати синтез .

Нервовий тик та його наслідки

Чим загрожує нервовий тик ? І чи треба від нього позбавлятися ?
Якщо говорити про фізичні наслідки , то їх фактично немає. Хіба що деякі хворобливі відчуття в самому м'язі , адже він постійно напружується і втомлюється.

ТОП-6 домашніх засобів від похмілля

Які рецепти народної медицини допоможуть зняти симптоми похмілля в домашніх умовах?

Протипролежневий матрац - помічник, який запобігає пролежням

Внаслідок травми чи інших проблем зі здоров'ям у лежачих хворих , які довгий час знаходяться в лежачому положенні і є нерухомими , збільшується ризик виникнення пролежнів. Пролежні - це процес омертвіння м'яких тканин тіла через постійний тиск на них , що супроводжується порушенням кровообігу.

Травми статевих органів: як уникнути?

Травмування статевих органів не так вже і рідко зустрічається в медичній практиці. Тому «Движение Борисполя» вирішив присвятити тебе в курс справи і застерегти від найбільш небезпечних предметів.

ТОП-8 фруктів для здоров'я чоловіка

Нечасто зустрінеш чоловіка, який любить поласувати фруктами. А дарма, адже для чоловічого здоров'я фрукти дуже важливі і корисний.

Як схуднути після вихідних: 5 способів

Новорічні свята закінчилися - і ти виявив зрадницький жирок на талії та животі? Не журися: borispol.org.ua навчить, як швидко його позбутися.

Хрещення у столиці: де можна зануритися в ополонку

19 січня ми всі будемо відзначати світле свято Водохреща. У цей день у багатьох вже увійшло в традицію занурюватися в ополонку, загартувати свій дух і тіло.

Коли необхідно очищення печінки

Далеко не всі люди знають, що найголовніший фільтр організму необхідно регулярно очищати.

Чотири вітаміни для добротного інтиму

Від того, як збалансовані в організмі людини всього чотири вітаміни, залежить і якість його сексуального життя.