АвторизаціяРеклама

» » » Зустріч з іноземними партнерами: підготовка до переговорів

Зустріч з іноземними партнерами: підготовка до переговорів

Зустріч з іноземними партнерами: підготовка до переговорів Якщо ви плануєте бізнес-переговори з іноземними партнерами, потрібно поставитися до підготовки дуже серйозно. Неправильне слово або невірний жест - і ви можете розпрощатися з перспективним проектом, започаткованим цілком вдало. Ділові люди, як правило, здатні з розумінням поставитися до якихось казусів, однак всі без винятку не терплять неповаги до своєї культури. Прикрі промахи з вашого боку поставлять хрест на подальших спільних справах.

Готуючись до переговорів, зверніть увагу на нюанси національних особливостей проведення зустрічі, які буде дуже корисно враховувати в своїй практиці. До речі, перша річ, яка вам необхідна для переговорів - це ділова англійська в NES

Спілкування з європейцями традиційно простіше, ніж з азіатськими бізнесменами, однак і тут нерідкі конфліктні ситуації.

Найскладніше досягти взаєморозуміння зі шведами в силу їх високої дисциплінованості. Шведи акуратні, пунктуальні, обачні, вкрай серйозно ставляться до справ, мають найвищий рівень кваліфікації, тому пред'являють до партнерів на переговорах високі вимоги.

Не менш серйозні англійці, ненависники жартувати і робити поспішні висновки. Вони прагнуть до компромісу або вимагають час на обдумування рішення. Знання ділової лексики або бізнес-англійської змусить вас почувати себе більш впевнено.

Складнощі в переговорах з французькими бізнесменами обумовлені їх жорстким стилем і безкомпромісністю, незважаючи на граничне спокій і галантні манери. Не зайве поставитися до них з обережністю: французи виверткі і хитрі, домагаються різними способами прийняття вигідного для них рішення.

Робіть упор на акуратності і стриманості, приймаючи німецьку делегацію. Німці спокійно, але жорстко дотримуються своєї позиції. У бесіді допустимо звертатися до німецьких партнерам тільки за прізвищем.

Емоційні італійці здатні бурхливо реагувати і робити несподівані пропозиції. Врахуйте, що у них не прийнято вести переговори з нижчими за рангом партнерами.

Окремих слів заслуговують усміхнені, доброзичливі і демократичні американці. Незважаючи на поведінку й, вони здатні надати на російських партнерів найбільший пресинг в спілкуванні.

На образливих японських співрозмовників не можна тиснути, уникайте рукостискань - в переговорах припустимі тільки поклони. Розмовляйте з ними м'яко і ухильно, остерігаючись вимовляти категоричне «ні».

Китайцям допустимо дарувати недорогі подарунки, причому не конкретному делегату, а всієї організації.

Під час переговорів з арабами звертайтеся тільки до чоловіків. Пам'ятайте, що арабські партнери в основному не можуть категорично відповісти на ваші запитання.

Якщо ж ваше знання іноземної мови залишає бажати кращого, варто приділити увагу занять з репетитором. На сайті englishteacher.spb.ru ви зможете підібрати викладача і в прискореному режимі провести індивідуальні заняття англійською або іншою мовою, які підготують вас до спілкування з іноземними партнерами.

Автор: Геннадій Булка

переговорів, зустріч, до, підготовка, іноземними, партнерами:
Оціни пораду →
Переглядів: 2901
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ