АвторизаціяРеклама

» » » З чого розпочати підприємницьку діяльність

З чого розпочати підприємницьку діяльність

З чого розпочати підприємницьку діяльність Насамперед, не забудьте, що підприємництво підходить далеко не кожному. Багато людей досягають в якості найманого працівника і підлеглого набагато більшого успіху і поваги, ніж вони добилися б як підприємці. Успіх на роботі не означає автоматичного успіху в підприємництві. Проаналізуйте свою сильну та слабку сторону. По-перше, одним із найважливіших документів для початку підприємницької діяльності є Витяг з Єдиного державного реєстру, який ви можете отримати тут http://center-edr.com.ua/vitiag. Якщо ви маєте перспективну бізнес-ідею, не варто побоюватися її реалізовувати.

Фінансування комерційної діяльності
Якщо ви знайшли хорошу бізнес - ідею і вирішили розпочати діяльність в якості підприємця, вам в першу чергу необхідно розрахувати, скільки грошей буде потрібно для запуску бізнес -проекту (для інвестиції), і де роздобути потрібні гроші. Якщо своїх заощаджень недостатньо, слід зважити можливості зовнішнього (стороннього) фінансування.

Для цього необхідно скласти письмовий бізнес-план, за допомогою якого ви доведете собі, а потім і вашому потенційному інвестору прибутковість своєї ідеї.

Найбільш поширені джерела стороннього фінансування:

Банківський кредит - порівняйте кредитні вимоги різних банків і критично проаналізуйте свою відповідність цим вимогам. Обов'язково проконсультуйтеся з борговим консультантом.

Гарантійні фонди - якщо вартість вашої застави недостатня для отримання бажаної суми позики , відсутню суму можна отримати у гарантійного фонду. Гарантійні фонди також надають підприємствам додаткові гарантії (у розмірі до 75 % від суми кредиту).

Пропозиція участі замість інвестиції (грошей, послуг) - замість позичання грошей можна запропонувати участь в заснуванні підприємства. Але врахуйте, що розподіл участі приверне за собою також розподіл отримуваного підприємством прибутку.

Заходи підтримки, пропоновані структурними фондами і самоуправліннями - в якості найбільш істотних заходів можна назвати структурні фонди Європейського Союзу та пакети допомоги, пропоновані Фондом сприяння розвитку підприємництва (EAS).

бизнес, бізнес, підприємницька діяльність
Оціни пораду →
Переглядів: 1788
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ