АвторизаціяРеклама

» » » Переваги інтернет-магазину

Переваги інтернет-магазину

Переваги інтернет-магазину У цій статті розповімо вам про плюси інтернет магазину, у порівнянні зі звичайними магазинами. Перед вами конкретні переваги, які дозволяють нам віддати свої голоси на користь віртуальних продажів. До речі, багато людей купують смартфони Fly, побутову техніку та іншу електроніку в інтернет-магазині Sokol і залишаються задоволеними якістю та зручністю покупок.

Початковий капітал. Відкрити інтернет-магазин в рази дешевше, ніж, реальний супермаркет. Більш того, як і площа під оффлайновий магазин, інтернет-магазини зараз здаються в оренду.

Утримання магазину. Утримання інтернет-магазину обходиться їх власникам порівняно недорого. Не потрібно орендувати торгові площі, забезпечувати презентабельний вигляд вітрин, витрачатися на клінінгові послуги, забезпечувати охорону і безпеку, наймати продавців і навчати їх.

Про безпеку, все ж, подбати доведеться. Мова, звичайно, йде не про злодюжок, яких затримують пильні охоронці або електронні прилади охорони, а про кібершахраїв, які крадуть гроші з рахунків користувачів або просто отримують доступи до баз даних клієнтів у зламаному інтернет-магазині. Тут можна порадити вибирати в якості виконавців досвідчених фахівців, а реалізацію он-лайн оплат довірити надійним підрядникам.

Аналітика - це ще один істотний плюс інтернет -магазину. Всі замовлення і покупки, здійснені в інтернет -магазині будуть фіксуватися в системі, і ви зможете дізнатися, які товари замовляють частіше, в який час, з яких міст і т.д. Це набагато більш повноцінна інформація про продажі та ефективності рекламних кампаній ніж « сухі» звіти з бухгалтерської програми.

Кількість покупців. Звичайно, багатьох цікавить питання, чи купують люди через інтернет і чи можна на цьому заробити ? Статистика говорить наступне.

Не дивлячись на зростання числа людей, що здійснюють покупки в інтернет, всі ці люди, як і раніше, продовжують купувати частину товарів в офлайнових магазинах.

Як бачите, в даний час складається сприятлива середа для відкриття свого бізнесу в інтернет.

Що ж робить інтернет-магазин привабливим для покупця?

Порівняння товарів. Користувач може подивитися фотографії з різних ракурсів, всі технічні характеристики з можливістю порівняння. Тут же , як правило, доступні відгуки інших користувачів або з ними можна ознайомитися не незалежних порталах і форумах. У звичайному магазині ми в більшості випадків покладаємося на думку консультанта, яка може бути упередженою.

Розширений пошук. Користувач може задати свої вимоги до товару, і магазин моментально покаже підходящі товари (наприклад, вказати ціновий діапазон, рік випуску, виробника і т.д.). Звичайний консультант не здатний зберігати й обробляти в своїй голові дану інформацію.

Географія. Доступ до віртуальних вітрин магазину можна отримати з будь-якого місця. Адже деяким дуже незручно виїжджати, а тут всі магазини в одному місці, на екрані комп'ютера.

Здійснювати дорогі покупки в інтернет слід тільки на перевірених сайтах, адже автентичність купленого бренду дуже важко визначити віддалено.

Але факти доказують очевидне - за інтернет-магазинами - майбутнє!

інтернет-магазин, поради покупцеві
Оціни пораду →
Переглядів: 2324
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ