АвторизаціяРеклама

Бизнес и финансы

» » Бизнес и финансы

Персональний GPS-трекер: не тільки безпека родини, але й бізнесу

Персональний gps -трекер - це не спосіб задоволення параноїдального стану психіки або пристрасті все контролювати. Трекери служать для того, щоб безпеки для ваших близьких у нашому непередбачуваному світі стало трошки більше.

Переваги інтернет-магазину

У цій статті розповімо вам про плюси інтернет магазину, у порівнянні зі звичайними магазинами. Перед вами конкретні переваги, які дозволяють нам віддати свої голоси на користь віртуальних продажів.

Зустріч з іноземними партнерами: підготовка до переговорів

Якщо ви плануєте бізнес-переговори з іноземними партнерами, потрібно поставитися до підготовки дуже серйозно. Неправильне слово або невірний жест - і ви можете розпрощатися з перспективним проектом, започаткованим цілком вдало. Ділові люди, як правило, здатні з розумінням поставитися до якихось казусів, однак всі без винятку не терплять неповаги до своєї культури. Прикрі промахи з вашого боку поставлять хрест на подальших спільних справах.

10 порад по співробітництву з міжнародними партнерами

Український продюсер Анна Паленчук вже придбала успішний досвід роботи з міжнародними партнерами - фільм «Істальгія», який вона створювала разом з режисером Дарією Онищенко - знятий в Україні, Німеччині та Сербії. Під час майстер-класу в рамках недавно минулого KISFF, Анна поділилася своїми власними принципами в роботі на міжнародному ринку.

Роль PR в сучасному світі

Дуже часто, купуючи якийсь товар, нам навіть не спадає на думку про те, звідки ми про нього знаємо і чому купуємо саме його. Впізнавання того чи іншого товару, а так само підвищення довіри до нього відбувається під впливом PR технологій.

Популярні тенденції на чоловічі сумки

Існує думка, що мода робить набагато менший вплив на зміну тенденцій у світі чоловічих сумок , ніж жіночих. Але це дуже помилкова думка. З приходом весни, дизайнери пропонують «свіжі» моделі чоловічих сумок в своїх нових колекціях. На подіумах, а потім і в бутиках, і в магазинах регулярно з'являються нові тренди.

Способи виготовлення візиток: їх особливості та переваги

Повноцінним товаришем сучасної ділової людини стає поліграфія. Друкарні зараз виготовляють безліч дрібниць, так необхідних зайнятій людині: візитки, бланки, буклети, рекламні проспекти і каталоги, конверти і євробуклети, флаєри та листівки, і багато іншої поліграфічної продукції.

Овердрафт: переваги та недоліки

Термін «овердрафт» для фізичних осіб може приймати два різних значення. Класичне його трактування не відрізняється від овердрафту для юридичних осіб. При цьому прив'язка до рахунку здійснюється в разі відкриття в банку зарплатної картки клієнта. Забезпечує ризики для фінансової установи в цьому випадку корпоративний клієнт - організація, яка виплачує цю заробітну плату своїм співробітникам.

Переваги реклами на транспорті

Щодо розміщення реклами можна назвати велику кількість варіантів . Один з них - це реклама на транспорті. Сьогодні все більше рекламодавців віддають перевагу саме цьому методу оповіщення потенційних покупців. У чому ж полягають переваги саме цього варіанту рекламування ?

Скільки коштує орендувати будинок на літо під Києвом

Оренда будиночків у селі недалеко від Києва в останні роки все більше і більше стає актуальним трендом. Особливо, якщо будиночок цей - поруч із лісом або озером.

Обладнання для супермаркету: як дизайн збільшує продажі

Поява нового супермаркету останнім часом стала звичною подією в житті кожного міста . Всі знають , що нові магазини під час відкриття пропонують привабливі ціни для своєї розкрутки , тому познайомитися з новим супермаркетом приходить багато людей.

Інтернет-магазин - власний, або все-таки оренда?

Щодня десятки мільйонів жителів Землі вдаються до послуг віртуальних магазинів. І десятки тисяч відкривають свою справу, користуючись інструментом онлайн-продажів. Якщо ви вирішили зайняти свою нішу на ринку реалізації побутової техніки, одягу, ексклюзивних виробів ручної роботи тощо, один з найшвидших способів знайти свого покупця - відкрити інтернет-магазин.

З чого розпочати підприємницьку діяльність

Насамперед, не забудьте, що підприємництво підходить далеко не кожному. Багато людей досягають в якості найманого працівника і підлеглого набагато більшого успіху і поваги, ніж вони добилися б як підприємці. Успіх на роботі не означає автоматичного успіху в підприємництві.

Диктофон - незамінний помічник для сучасної людини

Диктофон в наш час є досить потрібним приладом , який використовується не тільки журналістами , як прийнято думати. В активному темпі сучасного життя велику кількість корисної інформації просто вислизає від нас . Так от саме подібний пристрій і допоможе зберегти все необхідне. Давайте поміркуємо над тим , яким чином можна обрати саме той диктофон, який би нас влаштовував.

Куда вкладывают деньги известные украинцы

Эксперты рекомендуют не верить сказкам о скором окончании финансового кризиса и тщательно взвешивать решение о вкладах денежных средств.
Самыми надежными сферами для инвестиций в условиях сложившейся нестабильной экономической ситуации по-прежнему остаются золото и недвижимость, - утверждает эксперт по комплексным процессам цивилизационного развития и стратегическому менеджменту Владимир Стус...

1 2 »