АвторизаціяРеклама

Мужской журнал

» Мужской журнал

Обладнання для супермаркету: як дизайн збільшує продажі

Поява нового супермаркету останнім часом стала звичною подією в житті кожного міста . Всі знають , що нові магазини під час відкриття пропонують привабливі ціни для своєї розкрутки , тому познайомитися з новим супермаркетом приходить багато людей.

ТОП-6 домашніх засобів від похмілля

Які рецепти народної медицини допоможуть зняти симптоми похмілля в домашніх умовах?

Інтернет-магазин - власний, або все-таки оренда?

Щодня десятки мільйонів жителів Землі вдаються до послуг віртуальних магазинів. І десятки тисяч відкривають свою справу, користуючись інструментом онлайн-продажів. Якщо ви вирішили зайняти свою нішу на ринку реалізації побутової техніки, одягу, ексклюзивних виробів ручної роботи тощо, один з найшвидших способів знайти свого покупця - відкрити інтернет-магазин.

Штрих-код у сучасному житті

Для більшості людей штрих -код - це прямокутник , складений з ліній різної товщини , а так само тринадцять цифр під ним. Але за цими лініями ховається особливий різновид маркування товару , який однозначно визначає : в якій країні вироблений продукт , яким підприємством виготовлений і які споживчі властивості ( розмір , маса , колір) він має.

З чого розпочати підприємницьку діяльність

Насамперед, не забудьте, що підприємництво підходить далеко не кожному. Багато людей досягають в якості найманого працівника і підлеглого набагато більшого успіху і поваги, ніж вони добилися б як підприємці. Успіх на роботі не означає автоматичного успіху в підприємництві.

Сила магнітів - цікаві факти про неодимові магніти

На сьогоднішній день дуже часто можна почути фразу "неодимові магніти" , але вельми мало людей можуть знати про застосування неодимових магнітів.

Протипролежневий матрац - помічник, який запобігає пролежням

Внаслідок травми чи інших проблем зі здоров'ям у лежачих хворих , які довгий час знаходяться в лежачому положенні і є нерухомими , збільшується ризик виникнення пролежнів. Пролежні - це процес омертвіння м'яких тканин тіла через постійний тиск на них , що супроводжується порушенням кровообігу.

Міф про універсальність "всесезонних" шин

Чому всесезонні шини є лише вигадкою маркетологів. У чому різниця між зимовими і літніми шинами. Якщо взимку ви зважитеся проїхати фінськими дорогами в автомобілі з гумою без шипів - ви гарантовано матимете розмову з місцевими правоохоронцями.

Мобільна платформа Android: бізнес у кармані

Можливо, ви задавалися питанням «А чи можна заробити на своєму Android смартфоні або планшеті», але відповіді на нього не знали. Так, можна. Це не скажені суми, але невелике поповнення бюджету також нікому не завадить. У цій статті розповімо вам, як це реально зробити.

ТОП-12 різдвяних традицій

Глобалізація повільно, але впевнено руйнує кордони між православним Східним і католицьким Західним світом Європи.

Диктофон - незамінний помічник для сучасної людини

Диктофон в наш час є досить потрібним приладом , який використовується не тільки журналістами , як прийнято думати. В активному темпі сучасного життя велику кількість корисної інформації просто вислизає від нас . Так от саме подібний пристрій і допоможе зберегти все необхідне. Давайте поміркуємо над тим , яким чином можна обрати саме той диктофон, який би нас влаштовував.

Офсетний друк: історія виникнення

Історія термінів «офсет» і «офсетний друк» пов'язана з ім'ям чудового німецького актора і драматурга Йоганна Алоїза Зенефельдера (1771-1834), справжньою пристрастю всього життя якого стала друкарська діяльність.

Куда вкладывают деньги известные украинцы

Эксперты рекомендуют не верить сказкам о скором окончании финансового кризиса и тщательно взвешивать решение о вкладах денежных средств.
Самыми надежными сферами для инвестиций в условиях сложившейся нестабильной экономической ситуации по-прежнему остаются золото и недвижимость, - утверждает эксперт по комплексным процессам цивилизационного развития и стратегическому менеджменту Владимир Стус...

Всі приватні підприємці - «паразити». Чи може ні?

В сучасному світі висловлюється багато невтішного і навіть образливого на адресу бізнесменів. Мабуть , люди настільки « наїлися» спілкуванням з людьми з бізнесу , що прийшли до висновку , що чесних підприємців у природі не існує.

Як відкрити дитяче кафе. Недитячі складності дитячого харчування

З точки зору організації бізнеса, оподаткування та дозвільної документації дитячого харчування - це звичайний ресторан або кафе. Хоча даний бізнес має свої закони створення та розвитку і не відрізняється особливою прибутковістю в порівнянні з закладами, розрахованими на дорослих відвідувачів.

« 1 2 3 4 5 6 »