АвторизаціяРеклама

Мужской журнал

» Мужской журнал

Лазня - користь для здоров'я

Щоб не старіти і не гнутися під хворобами , треба не дати процесам розпаду ( старіння ) випередити процеси синтезу . Організм може кожні 11 місяців міняти старі клітини на нові , але на жаль ... Люди в більшості своїй не користуються цією дивовижною властивістю організму: дозволяючи розпаду випереджати синтез .

Як вибрати хороший тепловентилятор щоб обігріти приміщення

Прохолода традиційно застає нас зненацька: центральне опалення працює не так як би хотілося і вдома стає якось незатишно і прохолодно.

Популярні тенденції на чоловічі сумки

Існує думка, що мода робить набагато менший вплив на зміну тенденцій у світі чоловічих сумок , ніж жіночих. Але це дуже помилкова думка. З приходом весни, дизайнери пропонують «свіжі» моделі чоловічих сумок в своїх нових колекціях. На подіумах, а потім і в бутиках, і в магазинах регулярно з'являються нові тренди.

Пиво на всі смаки - світле, темне, червоне

Сортів пива тисячі , і підрахувати їх поки нікому не вдавалося. Основних видів близько 75 . Але усе різноманіття можемо звести до 2 - це ель і лагер .

Способи виготовлення візиток: їх особливості та переваги

Повноцінним товаришем сучасної ділової людини стає поліграфія. Друкарні зараз виготовляють безліч дрібниць, так необхідних зайнятій людині: візитки, бланки, буклети, рекламні проспекти і каталоги, конверти і євробуклети, флаєри та листівки, і багато іншої поліграфічної продукції.

Овердрафт: переваги та недоліки

Термін «овердрафт» для фізичних осіб може приймати два різних значення. Класичне його трактування не відрізняється від овердрафту для юридичних осіб. При цьому прив'язка до рахунку здійснюється в разі відкриття в банку зарплатної картки клієнта. Забезпечує ризики для фінансової установи в цьому випадку корпоративний клієнт - організація, яка виплачує цю заробітну плату своїм співробітникам.

Що потрібно знати, щоб взимку не було проблем з машиною

Щоб, не зважаючи на мороз, продовжувати спокійно і комфортно їздити, досить дотримуватися елементарних правил експлуатації автомобіля взимку.

Коли міняти гуму

Вибирати літні або зимові шини рекомендується в суворій відповідності до рекомендацій заводу виробника, міняти гуму потрібно вчасно.

Як виростити газон на дачі своїми руками?

Облаштувавши присадибну ділянку , багато хто з нас , підкоряючись модним тенденціям , з радістю приймається вирощувати газон своїми руками.

Переваги реклами на транспорті

Щодо розміщення реклами можна назвати велику кількість варіантів . Один з них - це реклама на транспорті. Сьогодні все більше рекламодавців віддають перевагу саме цьому методу оповіщення потенційних покупців. У чому ж полягають переваги саме цього варіанту рекламування ?

Переваги та недостатки кольорових лазерних принтерів

Звичайно , можна кожен день роздруковувати по двадцять кольорових сторінок на струменевому принтері , щотижня чистити його і міняти картриджі ... Але який сенс? За, здавалося б , високою ціною кольорових лазерних принтерів насправді криється чимала економія : якщо вам часто доводиться друкувати складні кольорові зображення , то ви навіть не помітите , як принтер окупить себе .

Нервовий тик та його наслідки

Чим загрожує нервовий тик ? І чи треба від нього позбавлятися ?
Якщо говорити про фізичні наслідки , то їх фактично немає. Хіба що деякі хворобливі відчуття в самому м'язі , адже він постійно напружується і втомлюється.

Скільки коштує орендувати будинок на літо під Києвом

Оренда будиночків у селі недалеко від Києва в останні роки все більше і більше стає актуальним трендом. Особливо, якщо будиночок цей - поруч із лісом або озером.

Про користь бамбукових волокон

З давніх часів бамбук використовувався для будівництва , внутрішньої обробки , а також для виготовлення різних предметів побуту. Наприкінці 20 -го століття вченим вдалося отримати на основі бамбука новий матеріал - бамбукове волокно , яке почали широко використовувати в текстильній промисловості.

Садова техніка - як обрати помічника для дачі

Напевно кожен господар , пам'ятаючи про те , що весна - гаряча пора , розуміє , що краще полегшити собі життя , використовуючи садову техніку. Достатньо взяти в руки бензокосу , мотоблок або мотокультиватор , з якими ви отримаєте від праці одне лише задоволення!

« 1 2 3 4 5 6 »