АвторизаціяРеклама

Мужской журнал

» Мужской журнал

Автомобіль як засіб пересування

Автомобіль, безперечно, є унікальним засобом пересування. Одні вважають автомобіль своїм «дітищем», яке потрібно пестити і леліяти, а інші, навпаки, міняють по кілька транспортних засобів на рік, будучи впевненими в тому, що це всього лише чергова розкішна річ.

Шевроле 2014: осторожная политика на украинском авторынке

Мировой кризис все глубже охватывает авторынки всех стран. Украина не стала исключением из правил. Не успели дилеры и производители порадоваться успехам января-февраля, которые запомнились ростом покупательской активности, нехарактерной для зимнего периода, как за этим последовал обвал продаж первичного предложения на 30%.

10 порад по співробітництву з міжнародними партнерами

Український продюсер Анна Паленчук вже придбала успішний досвід роботи з міжнародними партнерами - фільм «Істальгія», який вона створювала разом з режисером Дарією Онищенко - знятий в Україні, Німеччині та Сербії. Під час майстер-класу в рамках недавно минулого KISFF, Анна поділилася своїми власними принципами в роботі на міжнародному ринку.

Заміна шин. Заміна літньої ( зимової ) гуми. Яку гуму вибрати?

Заміна шин - обов'язкова і необхідна процедура при постійній зміні погодних умов. В останнє десятиліття кліматичні умови суттєво змінилися, щороку природа підносить нові сюрпризи. При цьому, для мільйонів автомобілістів міста одночасно постає питання - коли міняти гуму?

Як правильно обрати б/у автомобіль Chevrolet Lacetti

Автомобіль цей було створено в Південній Кореї в 2003р. в відділі компанії GM DAT - для внутрішнього корейського ринку, відомий спочатку як модель "Daewoo Nubira" 3-го покоління. В першій моделі Nubira 1997 р. досить сильно відчувалась "опелівська" риса, тоді як наша героїня вже представляла повністю незалежну "особистість".

Гаманець - модний аксесуар чи необхідність?

Історія гаманця
До XIV в . , коли такого атрибута одягу як "кишеня" ще не існувало, гроші, як правило, зберігались в відворотах капелюху, у складках одягу та в чоботях.

Історія прикрас: персні та кільця

Кільця являють собою дуже цікавий аксесуар , який , як і інші види ювелірних виробів , розвивався протягом багатьох років. На сьогоднішній день пропонується безліч різних варіантів кілець , багато з яких відрізняються оригінальністю.

Користь від автомобільного відеореєстратору

Колись головним аргументом в суперечках автовласників, якщо сталась дорожньо - транспортна пригода, були свідчення свідків. Зрозуміло, що самі водії завжди говорили на свою користь, тому незалежний погляд тут вирішував багато чого, якщо не все.

Цікаві факти про наручні годинники

Годинники стали невід'ємною частиною нашого життя. Незважаючи на те, що даний механізм все більше перетворюється на модний аксесуар, потрібно не забувати, що все-таки годинник, в першу чергу, служить «визначником» часу. Пропонуємо вашій увазі кілька фактів про наручні годинники.

Типи автомобільних шин, їх недоліки та переваги

Універсальна шина для будь-яких кліматичних умов, доріг і швидкостей - мрія, на жаль, неможлива і нездійсненна. «Що добре японцеві, то німцю смерть» - говорить відома приказка, і до шин це відноситься повною мірою. Щоб шини і в кінцевому підсумку, автомобіль, вели себе на дорозі найкращим чином, необхідно визначитися з перевагами в плані їх основних характеристик.

Ремонт бамперу власноруч: що знадобиться?

Якщо у вас розбитий з якоїсь причини бампер, це ще не привід купувати новий, можна трішки потрудитися і полагодити старий. Якщо мати час та натхнення

Автоскло, його види і установка

Сьогодні при збірці автомобілів використовують так зване "безпечне" скло, яке буває двох видів. Перший, це тришарове скло (триплекс) складається з двох тонких шарів і між якими знаходиться рідкий полімер. При пошкодженні, осколки не розлітаються, і залишаються як би прилиплими до полімеру.

Що обрати: ноутбук чи настільний комп'ютер?

При виборі домашнього комп'ютера у багатьох часто виникає питання: "ноутбук чи настільний комп'ютер?". Продавець в магазині буде поганим помічником у вирішенні цієї проблеми. Якщо ви самі не знаєте, для чого вам необхідний комп'ютер, то ніякий консультант не допоможе зробити правильний вибір.

Роль PR в сучасному світі

Дуже часто, купуючи якийсь товар, нам навіть не спадає на думку про те, звідки ми про нього знаємо і чому купуємо саме його. Впізнавання того чи іншого товару, а так само підвищення довіри до нього відбувається під впливом PR технологій.

Лазня - користь для здоров'я

Щоб не старіти і не гнутися під хворобами , треба не дати процесам розпаду ( старіння ) випередити процеси синтезу . Організм може кожні 11 місяців міняти старі клітини на нові , але на жаль ... Люди в більшості своїй не користуються цією дивовижною властивістю організму: дозволяючи розпаду випереджати синтез .

« 1 2 3 4 5 6 »