АвторизаціяРеклама

Мужской журнал

» Мужской журнал

Где купить запчасти для холодильника в большом ассортименте

Сломался холодильник? Не знаете, что делать в этой ситуации? Тогда обязательно стоит посетить специализированную компанию, где представлен большой выбор всевозможных запасных частей.

Порядок завірення копій документів

У листі від 07.02.2013 р. №43-06-15-13 Укрдержреєстр роз’яснив, що згідно з пунктом 10 «Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень», заявник разом із заявою про держреєстрацію подає органу держреєстрації прав, нотаріусу необхідні для такої реєстрації документи, визначені Порядком, їх копії, документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру прав, та документ про сплату держмита.

Світ автомобільних шин

З історичної точки зору, наші предки винайшли колесо більше 5 тисяч років тому. Незважаючи на гігантський проміжок часу і численні спроби удосконалити свій винахід, інноваційний прорив у даній галузі людство зробило тільки наприкінці XIX століття, придумавши пневматичну покришку, якій передувало винахід звичайного гумового обідка.

Персональний GPS-трекер: не тільки безпека родини, але й бізнесу

Персональний gps -трекер - це не спосіб задоволення параноїдального стану психіки або пристрасті все контролювати. Трекери служать для того, щоб безпеки для ваших близьких у нашому непередбачуваному світі стало трошки більше.

Переваги інтернет-магазину

У цій статті розповімо вам про плюси інтернет магазину, у порівнянні зі звичайними магазинами. Перед вами конкретні переваги, які дозволяють нам віддати свої голоси на користь віртуальних продажів.

Предсказания Ванги для Украины: Войны не будет и Украина станет главной среди пяти стран

Сообщения о том, что в последние месяцы жизни Ванга сделала ряд предсказаний о будущем Украины и России, до недавних пор в прессе не появлялись.

Прекрасні мости Парижа

Як відомо, Париж зародився на невеликому острові на річці Сена і саме звідси почалася історія великого міста. Мости Парижа Тому і перші переправи в Парижі з'єднували острів Сіте з правим і лівим берегом Сени.

Еволюція листа в системі культурних цінностей людства

Спочатку було «слово», і тільки слово. Саме здатність до виголошення звуків, наділених змістом, став тим фактором, який об'єднав людські істоти і перетворив їх на людство, а кожного окремо - в людину, індивіда, особистість. Слово було і залишається першим і головним засобом комунікації між людьми, носієм інформації та механізмом її обміну.

Екскурс в історію створення і розвитку ПК

Двадцять перше століття, зараз життя без інтернету і комп'ютера,мало хто собі уявляє.

Тепер всі операції ми проводимо тільки на комп'ютері. Нам стає страшно подумати про те, що якийсь текст доведеться писати на папері ручкою, адже ми це можемо зробити на комп'ютері, перевірити всі помилки і роздрукувати на принтері.Розповідь буде, як і коли з'явився перший комп'ютер.

Як вибрати автошколу і інструктора

Хороше навчання водінню - це запорука вашої особистої безпеці. Тому до вибору школи і інструктора слід віднестися максимально уважно.

Зустріч з іноземними партнерами: підготовка до переговорів

Якщо ви плануєте бізнес-переговори з іноземними партнерами, потрібно поставитися до підготовки дуже серйозно. Неправильне слово або невірний жест - і ви можете розпрощатися з перспективним проектом, започаткованим цілком вдало. Ділові люди, як правило, здатні з розумінням поставитися до якихось казусів, однак всі без винятку не терплять неповаги до своєї культури. Прикрі промахи з вашого боку поставлять хрест на подальших спільних справах.

Велосипедні маршрути по Європі

Якщо говорити про європейський досвід, вважають батьківщиною велодоріжок Нідерланди, країну, відому своїм теплим ставленням до велосипедного транспорту. Перші велосипедні доріжки в Нідерландах з'явилися в сільській місцевості.

Як уберегтися від пограбування

Якщо Ви слідкуєте за новинами в Україні, тоді мабуть помітили, що кількість пограбувань з дня на день зростає. Аби застерегти Вас, пропонуємо прислухатися та запам'ятати кілька порад:

Перші сухопутні дороги та поштовий зв'язок

Згадки про перші сухопутні дороги Литви ми можемо виявити в хроніках хрестоносців, в яких згадується, що дороги з'єднували Вільнюс з Полоцьким, Лідою, Москвою, Києвом, Ригою, Кенігсбергом.

Великий вибір канцтоварів

Чому канцелярські товари називаються канцелярськими? Назва ця корінням сягає далеко в минуле. Давайте спробуємо розібратися і привідкрити цю таємницю .....

1 2 3 4 5 6 »