АвторизаціяРеклама

» » » Чим утеплити водопровідну трубу на вулиці?

Чим утеплити водопровідну трубу на вулиці?

Чим утеплити водопровідну трубу на вулиці? Часто буває так, що потрібно прокласти водопровідну трубу між будівлями. Наприклад коли існує необхідність підживити літню кухню водою, або провести туди опалення. Іноді трапляється, що труби опалення, або водопровідні труби прокладені по горищу.

Може трапитися так, як у моїх сусідів, прокладка труб здійснювалася під землею, проте коли вдарив серйозний заморозок, чомусь вода в трубах перемерзла.

До речі: Буває так, що дизельний компресор може знадобитися несподівано і для швидкоплинних робіт, коли купувати новий компресор абсолютно не вигідно. У такому випадку аренда дизельного компрессора стане незамінним рішенням.

Виходить трубопровід заклали недостатньо глибоко. Що робити в подібних ситуаціях?

Вихід є, можна утеплити труби. Розповім докладніше про існуючі утеплювачі. Існує кілька способів утеплення труб, це може бути пінопластовий пенал, чохол з пористої гуми, поліуретановий чохол з фольгою, і в самих не переборних випадках, коли вода перемерзає навіть у випадку утеплення, існують труби з підігрівом.

1. Пінопластові пеналі, виконані у вигляді двох складових частин з пінопласту. Ще їх називають теплоізоляційним сегментами ППС. Їх особливістю є легкість монтажу, високий рівень захисту і довговічність. Пінопласт володіє найбільшою здатністю чинити опір морозу і не гниє. Представляє він собою плоскі циліндри, які збираються в замок. Товщина труби на яку розрахована ізоляція від 16мм до 1200мм.

2. Утеплювач з поліуретану являє собою циліндричну трубку покриту фольгою. Циліндр має поздовжній розріз, за допомогою якого і здійснюється утеплення, в ньому відкривають щілину і одягають на трубу. Фольга служить відбивачем і повертає теплову енергію назад до труби.

3. Чохол з пористої гуми схожий на поліуретановий чохол, тільки не має фольги, він більш еластичний. Його можна застосовувати там де не потрібно забезпечувати великий захист від морозів.

4. Утеплювач з підігрівом застосовують в самих жорстких умовах, де ні що інше не допомогло. Для прикладу можна розглянути комплектацію "Арктик комфорт", тут сама труба виконана у вигляді пластикової труби, утеплювач зроблений поліуретановою піною, мається пластикова оболонка для захисту від механічних пошкоджень.

Також для підігріву використовується кабель підігрівач по всій довжині труби. Харчується він напругою 220 вольт, і має споживану потужність 17 ват на метр. Звичайно прокладка труб за допомогою такого трубопроводу дуже дороге задоволення і згодом зажадає витрат електроенергії. Але все таки можливо комусь пригодиться і ця інформація.

У будь-якому випадку майте на увазі одне, якщо відсутній постійний приплив енергії, то яким би надійним не був утеплювач труба все одно, рано чи пізно перемерзне. Тому-що матеріалу повністю зупиняє перенесення тепла не існує в земних умовах, бо це вакуум. Відсутність молекул дозволяє повністю зупинити теплопередачу, як в термосі.

Постійним припливом можна вважати наприклад невеликий рух холодної води якої регулярно користуються.

Ремонт, водопровідна труба, утеплення
Оціни пораду →
Переглядів: 7757
Рейтинг: 5.0/6

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ