АвторизаціяРеклама

Сантехніка

» » Сантехніка

Smart оборудование для санузла: доступно и функционально

Современная ванная комната — это сочетание лаконичного стиля и функциональности. В санузлах все чаще встречается "умная" сантехника, которая делает гигиенические процедуры более комфортными.

Як відремонтувати протікший кран

Ще з радянських часів у нашій країні широко поширені вентильні змішувачі, вони мають просту конструкцію, але і в той же час у них є свої недоліки, сучасні важільні змішувачі набагато технологічніше і менше схильні до поломок, їх конструкцію ми розглянемо в наступній статті. А зараз про старий добрий вентильний кран.

Чим утеплити водопровідну трубу на вулиці?

Часто буває так, що потрібно прокласти водопровідну трубу між будівлями. Наприклад коли існує необхідність підживити літню кухню водою, або провести туди опалення. Іноді трапляється, що труби опалення, або водопровідні труби прокладені по горищу.

Автономна каналізація на дачі - септик

Багато хто з нас є власниками дачних ділянок і, нехай невеликих, але власних будинків, розташованих на них. Саме поняття «дача» має на увазі сезонне проживання, на вихідних або під час відпустки. Особливо приємно пожити на дачі під час літньої спеки, коли життя в квартирі вельми далеке від комфортного. Однак не кожен готовий при цьому розлучитися з тими зручностями, які ми можемо гарантовано отримати, проживаючи в місті - світло, вода (як холодна, так і гаряча), каналізація - без цього просто немислимий нормальний відпочинок .