АвторизаціяРеклама

» » » Який бензин потрібен для триммера

Який бензин потрібен для триммера

Володарям дач і присадибних ділянок потрібно постійно стежити за станом газону і підстригати траву. Один з інструментів для такої роботи - бензиновий тріммер. Якщо ви хочете, щоб він служив вам тривалий час, слід заливати в нього відповідний бензин.

Марка бензину, підходяща для конкретної моделі інструменту, зазвичай вказується в інструкції з експлуатації. Якщо знехтувати рекомендаціями виробника і заливати в бак паливо з неправильним октановим числом, з часом пристрій може просто вийти з ладу.

Триммери бувають з двотактними і з чотиритактними двигунами. Їх заправка та обслуговування значно відрізняються.

Бензинові тріммери з двотактним двигуном
Мототриммери, оснащені двотактним двигуном, не мають окремої системи подачі масла для змащування тертьових деталей. Тому їх потрібно заправляти не чистим бензином, а його сумішшю з моторним маслом.

Пам'ятайте, що масло повинно бути спеціальним, призначеним для двотактних двигунів. Використання автомобільного моторного масла може вивести інструмент з ладу.

Триммери з двотактним мотором слід заправляти бензином марки АІ-92. Звичайно, він зможе працювати і на бензині з вищим октановим числом. Але при заправці бензином АІ-95 двигун буде перегріватися і працювати нерівно.

Змішувати масло і бензин потрібно в правильній пропорції. Якщо змащення буде занадто мало, на поверхні поршня і стінках циліндра з'являться задираки, потім зруйнується поршневе кільце, і двигун заклинить. Надлишок масла не настільки критичний, але теж призведе до неприємних наслідків. На поршні буде утворюватися нагар, а поршневе кільце закоксуется, що призведеьдо падіння потужності.

Зазвичай пропорції бензину і масла вказуються в інструкції до інструмента. Багато виробників наказують співвідношення 50:1 - на 50 частин пального заливається одна частина масла. Отже, на один літр палива повинно припадати 20 мл масла. Якщо ж двигун зношений, або інструмент працює з високим навантаженням, кількість мастила можна довести до 25:1, заливаючи 40 мл на один літр бензину.

Бензинові тріммери з чотиритактним двигуном

Триммери, що приводяться в дію чотиритактним двигуном, мають більш складний пристрій. Бензин і масло заливаються в різні ємності, звідки потім подаються в двигун. В таких моделях не можна використовувати змазку, призначену для двотактних двигунів.

Бензин для триммера з таким мотором повинен бути марки АІ-92 або АІ-95. Використовувати паливо з нижчим октановим числом не рекомендується - це призведе до нестабільної роботи двигуна.

Багато виробників триммеров наполегливо радять використовувати пально-мастильні матеріали, що випускаються під їх власним логотипом. Часто вони коштують дорожче аналогів, що продаються під іншими найменуваннями. Чи варто переплачувати за фірмове масло?

Компанії, що виготовляють бензиновий інструмент, не виробляють ПММ. Вони закуповують цю продукцію у фірм, що займаються виробництвом масел, а потім фасують мастило в ємності зі своєю символікою. Тому можна спокійно купувати відповідне масло будь-якого виробника. Головне, щоб воно відповідало параметрам двигуна.

триммер, догляд за садом, поради
Оціни пораду →
Переглядів: 2442
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ