АвторизаціяРеклама

» » » Як зберегти яблука свіжими всю зиму

Як зберегти яблука свіжими всю зиму

Про те, що яблука можна зберігати у свіжому вигляді всю зиму, чули, напевно, все. Весь секрет у тому, щоб вибрати потрібний сорт, створити оптимальні умови зберігання, ну і звичайно, акуратно зняти плоди з дерева, не пошкодивши їх.

Існує кілька різних способів зберігання свіжих яблук взимку. Перш ніж укласти яблука на зберігання, протріть кожне з них ганчірочкою, змоченою гліцерином, або загорніть у папір. При зберіганні яблук дотримуйтесь наступних умов: не зберігайте їх разом з продуктами яі сильно пахнуть - цибулею, часником, картоплею, підтримуйте вологість повітря 85-90% - якщо вона буде нижчою, плоди швидко зів'януть. Найкраще зберігати яблука при нульовій температурі.

Зазвичай яблука укладають на зберігання в ящики або картонні коробки, пересипавши плоди піском, тирсою, торф'яної крихтою або стружками. Іноді їх загортають в газетний папір та розкладають в сховище разом з картоплею. Виходить подвійний ефект: і картопля не проростає, і яблука не зморщуються.

Можна зберігати яблука прямо в саду, в ямі глибиною 40-50 см. Природно, що в залежності від кліматичних умов тієї місцевості, де ви живете, яма для зимового зберігання яблук може бути глибше або, навпаки, дрібніше. Яблука складають у целофанові мішки, зав'язують їх і укладають на дно ями. Щоб уберегти яблука від гризунів, мішки обкладають гілками ялівцю або ялинки, а потім засипають землею. Над ямою ставлять палицю, щоб не забути, в якому місці треба копати, якщо дуже захочеться покуштувати свіжих яблучок. І дійсно, при такому способі зберігання яблука за смаком і виглядом нагадують свіжозібрані.

поради господині, спосіб зберігання, яблука
Оціни пораду →
Переглядів: 1806
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ