АвторизаціяРеклама

» » » Як боротися з фітофторою на помідорах

Як боротися з фітофторою на помідорах

Як боротися з фітофторою на помідорах Середина і кінець серпня особливо щедрі холодні й ранні роси. Це явище погано впливає на більшість овочів, а особливо - на помідори. Коли нижні листки вкрилися чудернацькими чорними плямами, а стеблинки прикрасилися довгими штрихами, запам'ятайте: помідори заразилися фітофторозом.

Щоб захистити помідори від хвороби, рекомендується негайно почати обробляти рослини. Для обприскування використовуємо 1%-ву бордоську рідину (не більше ніж 100 г на 10 л води) або можете придбати препарат "Топаз" (при цьому бажано дотримуватись інструкції що знаходиться на упаковці). Для більшої ефективності до нашого препарати потрібно додати близько 50 г звичайного господарського мила.

Коли ви занадто пізно звернули увагу і пропустили багато часу після зараження, краще всього зібрати всі плоди, навіть якщо вони ще зовсім зелені. Для дезинфекції овочів занурте зібрані помідори на 2-3 хвилини в посудину з водою, нагрітою до 60°С. Також хорошою альтернативою буде розчини марганцівки, який також ефективно продезинфікує всі плоди.

помідори, фітофтора, город
Оціни пораду →
Переглядів: 327
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ