ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Господарю на замітку: Як правильно обрати та купити мотоблок

Господарю на замітку: Як правильно обрати та купити мотоблок

Господарю на замітку: Як правильно обрати та купити мотоблок На що необхідно звернути увагу при покупці мотоблоку? Перше, з чим необхідно розібратися, - це площа оброблюваної ділянки землі. Для ділянок меньше 15 соток підійдуть малогабаритні екземпляри, для земельного наділу площею від 20 до 100 соток треба брати мотоблок середньої потужності від 4 до 5 к.с., а для ділянок у кілька гектарів знадобиться потужний мотоблок 6-9 к.с.

Друге, на що потрібно звернути увагу, - це ширина захвату оброблюваної території. У більшості випадків цей параметр залежить від потужності агрегату.

Третє і найголовніше, що необхідно дізнатися у продавця перед тим як купити мотоблок, - це фірму і країну виробника. Лідерами на європейському ринку є Італія і Німеччина.

На просторі країн СНД мотоблоки роблять у Росії, Білорусії та Україні. Вітчизняні моделі дешевші, ніж європейські, але в деяких моментах поступаються в якості і надійності.

Пам'ятайте, хороший мотоблок - це вдале вкладення коштів, яке полегшить вам процес облагородження вашої ділянки. Правильний догляд за придбаним мотоблоком дозволить користуватися ним довгі роки.

Отже, тепер ви знаєте як правильно обрати та купити мотоблок.

поради чоловікам, Мотоблок, город
Оціни пораду →
Переглядів: 412
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ