АвторизаціяРеклама

» » » Добрива для перцю

Добрива для перцю

Високий урожай перцю можливо отримати тільки на досить родючих грунтах, вони повинні бути пухкими, теплими, суглинними, супіщаними і добре зволоженими. У зв'язку з цим грунт для перцю повинен володіти хорошою структурою і значним вмістом гумусу. Тому доцільно садити розсаду перцю на тих грунтах, де раніше росли морква, цибуля і бобові (будь-які, крім квасолі). Ні в якому разі не можна вирощувати розсаду перцю після картоплі або томата, оскільки ці культури мають ті ж хвороби і тих же шкідників, що і перець.

Як відомо, для отримання високого врожаю слід застосовувати добрива для перцю. Для цього ще до висадки перцю в грунт потрібно внести органічну речовину. Відмінно підійде перепрілий гній, якого потрібно внести 3-4 кг на квадратний метр або торфонавозний компост в тій же кількості. Крім того, хорошою органічною речовиною є солома, в яку додані азотні компоненти. Вищеописані добрива потрібно використовувати незалежно від типу грунту та його насиченості елементами живлення.

У період розсади роблять підгодівлю мінеральними добривами мінімум два рази. Першу підгодівлю слід проводити через 10 днів після пікіровки, рослини на цей час вже приживуться. Якщо розсада вирощується в горщиках, то підгодовувати потрібно, коли з'явиться 1-2 пари справжніх листків. Другу порцію підгодівлі потрібно вносити, коли почнеться процес плодоутворення. Хорошим мінеральним добривом є розчинені в 10-ти літрах води 40г суперфосфату, 10г аміачної селітри і 30г сірчанокислого калію. Суперфосфат необхідно на добу замочити в теплій воді і настоювати в теплому місці. Підживлення можна повторити через 10-12 днів після першого разу.

Перед тим, як вносити в грунт добрива для перцю, слід полити розсаду невеликою кількістю чистої води, а потім живильним розчином. Буде досить 50-100 мл розчину для кожної рослини. Після цього розсаду знову потрібно не рясно полити водою, щоб очистити листя від підгодівлі.

Крім того, відмінним добривам для перцю буде пташиний послід або гнойова жижа, які потрібно розбавити водою у співвідношенні 1:5 і 1:10 відповідно. Досить ефективною може стати підгодівля розсади різними мікроелементами, розведеними в 10-ти літрах води: 0,5-1,5 г сірчанокислого цинку, 1-2г борної кислоти, 1,5-2г марганцевокислого калію і 2г мідного купоросу або 200г золи.

Грамотне застосування підгодівлі і добрив для перцю дозволяє отримати хороший урожай культури практично в будь-яких умовах.

добрива, як садити перець, огород, Добрива для перцю, гарний врожай
Оціни пораду →
Переглядів: 2355
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ