АвторизаціяРеклама

» » » Десиканти: універсальний помічник для фермера

Десиканти: універсальний помічник для фермера

Десиканти: універсальний помічник для фермера Десиканти - це пестициди, які допомагають прискорити ріст рослини і спростити збір врожаю. Хімічні компоненти в складі препаратів безпосередньо впливають на метаболічні процеси в рослині.

Як працюють


Десиканти засновані на підсушуванні деяких хімічних з'єднань. Потрапляючи на рослину, склад висушує його, тим самим сприяючи швидкому зростанню і простого збору врожаю.

Хімікат безпосередньо впливає на метаболічні і обмінні процеси в рослині. В результаті припиняється ріст. Тканини більше не можуть утримувати вологу, в результаті чого підсихають.

Процес обробки полів такими хімікатами називається десикація.

Різновиди

Всі десиканти діляться на два різновиди. А саме:
● Дикват. Препарати впливають безпосередньо на оброблену рослину, не зачіпаючи кореневих структур. Підходять для короткочасного впливу. Швидко руйнуються і розкладаються. Допомагають зберегти властивості зерна.
● Гліфосату. Мають повільний вплив. Проникають в корінь і поступово висушують тканини рослини. При цьому не порушують природного процесу зростання і дозрівання зерна.

Переваги


● Допомагають справитися з бур'янами, хоча і не можуть повністю очистити поле від них
● Оброблені рослини легше збираються за допомогою комбайна
● Десикация знижує ризик появи шкідників, плісняви та грибка
● Можливість розпочати збір посівів до певної дати, не чекаючи природного дозрівання
● Після обробки клас врожаю підвищується, за рахунок того, що десикація безпосередньо впливає на якість зерна
● Знижує витрати на сушку і обмолот зерна

Недоліки


● При неправильному виборі хімікатів здатні нашкодити рослинам
● Не можна проводити обробку у вітряну погоду, оскільки хімікат може потрапити на сусідні поля

Чи шкідливі десикантиПри правильному підборі складу для десикації ніякої шкоди для посівів обробка не завдає. Врахуйте, що обприскування потрібно проводити в суху погоду. Десикація підходить тільки для злакових і баштанних культур.

Важливо, щоб склад десиканта був правильним, без сторонніх домішок, доданих заради економії. Придбати препарати для десикації, відповідні ГОСТ, можна на сайті https://lnzweb.com/zzr/desiccant.

lnzweb.com - це найбільший інтернет-магазин агропродукції. Тут представлений великий вибір хімікатів для удобрення полів, засобів захисту рослин та посівних культур.

Застосування десикантомПестициди можуть використовуватися в наступних цілях:

● Обробки злакових культур від бур'янів.
● Прискорення росту плодових і баштанних культур.
● Обробка газонів і клумб від бур'янів.
● Коли проводиться десикація

Обробку десикантами можна проводити лише тоді, коли рослини вже дозріли на 80-90%. Для різних культур термін десикації різний. Обробляти злакові культури стоїть за 10-15 днів до планового збору, бобових - 7-20 днів.

Проводити десикацію можна тільки в безвітряну погоду. Найефективніше буде обробка в кінці літа, після дощового і вологого сезону. Результат проявить себе через 4-7 днів, в залежності від погоди і стадії дозрівання рослин.

добрива, сад, ферма, ород, дача, поради дачни
Оціни пораду →
Переглядів: 86
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ