АвторизаціяРеклама

» » » Чи потрібно взимку доглядати за плодовими деревами

Чи потрібно взимку доглядати за плодовими деревами

Чи потрібно взимку доглядати за плодовими деревами Плодові дерева взимку в садах як ніби сплять, але все одно потребують нашої уваги. Виберіть гарний день і поїдьте на дачу.

В цьому році сніг ліг на талу землю, тому наші улюбленці можуть постраждати від мишей. Обов'язково притопчіть сніг навколо стовбурів плодових дерев і уздовж рядочків з посадженими тюльпанами, гіацинтами, крокусами, а також доріжки між грядками з суницею і осінніми посадками часнику.

Зараз дерева в садах стоять оголені, кожна гілочка добре проглядається. Якщо виявите яйця шкідників, зріжте їх і очистіть стовбури і розвилки гілок. Зберіть засохлі, згорнуті і обвиті павутиною листя і муміфіковані плоди - яблука, груші, вишні і сливи, щоб ваші дерева менше страждали від шкідників і грибкових хвороб.

Після рясних снігопадів важкий мокрий сніг накопичується на гілках і може їх обламати. Струсіть його спочатку з нижніх гілок, а потім і з верхніх. Для цього візьміть довгу жердину, обв'яжіть її кінець тканиною і злегка постукайте по гілках.

А ось ялівці і туї найкраще зв'язати або влаштувати над ними курінь типу вігваму, щоб від яскравого сонця і морозу не постраждала хвоя.

Заодно проведіть обрізку спочатку декоративних, а потім і плодових рослин. При обрізанні товстих гілок обов'язково залиште відрізок довжиною 15-20 см з однією-двома невеликими бічними гілочками, а в кінці березня всі виступи не забудьте вирізати.

Можна нарізати зараз живці для весняного щеплення і перещеплення. Зберігати їх до весни найкраще в пластиковій пляшці, яку треба закопати в сніговий замет, а сніг захистити від весняного сонця тирсою. Живці добре зберігаються і в підвалі при температурі 0-2 °С якщо їх прикопати у вологий пісок.

Сильні вітри в січні-лютому часто здувають сніг навколо будинку, теплиці, сараю, оголюючи грунт, а це дуже небезпечно для рослин. Тому зробіть валики зі снігу, накидайте хмиз або лапник, поставте щити, скиньте сніг з дахів або розкидайте по саду гілляки щоб затримати якомога більше снігу.

Якщо сподобалася порада, поділися з друзями. Також, надсилай свої поради на конкурс «уДачні поради» та виграй 100 гривень на нові саджанці.

сад, Зима, дача, догляд за деревами
Оціни пораду →
Переглядів: 1007
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ