АвторизаціяРеклама

» » » Вогнегасник - важлива річ у квартирі та на дачі

Вогнегасник - важлива річ у квартирі та на дачі

Вогнегасник - важлива річ у квартирі та на дачі Незважаючи на різні профілактичні та просвітницькі заходи, кількість пожеж у приватних будинках не стає менше. До цього призводять самі різні чинники. Величезну роль у запобіганні пожеж грають вогнегасники. Адже з їх допомогою цілком можливо погасити виниклу пожежу.

В будинку варто користуватися спеціальними вогнегасниками на водній основі. Завдяки їм, цілком можливо врятувати людські життя при загорянні предметів. Пожежна безпека передбачає наявність подібного пристрою в кожній кухні. Сучасні країни в цьому питанні далеко попереду, оскільки за відсутність вогнегасника в будинках стягуються штрафи з власників.

Кухня є найбільш небезпечним місцем у будинку в плані можливого виникнення пожежі. Адже тут люди працюють з відкритим вогнем, часто займаючись одночасно кількома справами, не приділяючи належної уваги пожежній безпеці. Саме тут, ймовірність виникнення вогню занадто висока. На те, щоб вчасно зупинити полум'я, насправді, є не надто багато часу. Буває так, що в лічені секунди, невелика пожежа перетворюється на справжню катастрофу з людськими жертвами. Використання для обробки приміщень легкозаймистих матеріалів сильно цьому сприяє.

Пожежа виникає за самих дрібних умов. Бризки жиру цілком можуть стати її причиною. На сучасній кухні знаходиться багато електричних приладів - коротке замикання не є рідкістю для них. Несправна електропроводка дуже часто призводить до пожеж.

Сама лише наявність вогнегасників не означає ефективне їх використання. Потрібно навчитися, правильно користуватися пристроєм. Слід також знати, які заходи потрібно вживати в екстремальних ситуаціях.

Пожежа може загрожувати не тільки дерев'яним будинкам, а й заміським дачним ділянкам. В даний час кожен воліє обміняти міську суєту на тихий спокійний дачний будиночок, особливо в літній час, коли сонце саме розпечене. Виникнення пожежі на дачі ще небезпечніше, ніж у місті, адже поки пожежні машини доберуться до місця призначення, від вашої дачі можуть залишитися тільки вуглинки.

Тому в заміському будинку необхідно мати вогнегасник, який допоможе вам дочекатися пожежних, і врятувати ваше майно. Існує безліч різних видів вогнегасників, якими можна гасити не тільки тверді матеріали, але й рідкі та газоподібні, також електропроводи і все, що може швидко запалати. Сучасні вогнегасники не залишають після себе брудні речовини. Так само важливо пам'ятати, що протипожежне устаткування має перебувати в самому доступному місці, щоб при нагоді не довелося його розшукувати, а більше того згадувати де воно знаходиться.

Бережіть себе і ваші дома!

Автор: Геннадій Булка

квартирі, вогнегасник, дача, безпека
Оціни пораду →
Переглядів: 2311
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ