АвторизаціяРеклама

» » » Сходи на горище: види, матеріали і особливості конструкції

Сходи на горище: види, матеріали і особливості конструкції

Сходи на горище: види, матеріали і особливості конструкції Сходи на горище виготовляються з металу або дерева. Залежно від основного механізму вони можуть бути повністю приховані від очей в стельовому перекритті, розкладатися або висуватися. Відрізняються такі вироби своєю крутизною, яка може варьюватися від 40 до 90 градусів.

Сходи для горища можуть розташовуватися як всередині, так і зовні будівлі. Перший варіант зустрічається частіше, оскільки дозволяє зменшити тепловтрати і не створює проблем при переміщенні на горище в холодну пору року.

Види горищних сходів

Сходи для горища можуть бути:
- Ножні;
- Розсувні;
- Складені.

Перший тип дуже схожий на трамвайну гармошку, яка має багатоважельний механізм. У розкритому стані він фіксується за допомогою спеціальних затискачів.

Розсувний вид може мати більше двох секцій, які розкладаються, виїжджаючи одне з одного. Його особливість полягає в тому, що з боку горища він виходить за межі люка.

Складаний тип також має декілька секцій, перша з яких прикручується безпосередньо до люка. Щоб розкласти такі сходи, необхідно потягнути спеціальною палицею за кільце і відвести в сторону утримуючий фіксатор.

З чого виготовляють сходи для горища?
Як правило, при виробництві сходів використовується метал або дерево. В деяких випадках ці два матеріали поєднуються, створюючи надійну і довговічну конструкцію. Металеві сходи можуть бути прикрашені елементами ковки та бути виконані в будь-якому стилі. Але щоб не допустити тертя об метал, її деталі часто закривають під інші пластикові елементи. Це відмінний варіант для сучасного будинку.

Якщо у вашому будинку переважає класичний стиль, то краще всього віддати перевагу дерев'яним моделям з сосни. Вони є одними з найбільш недорогих, тому користуються великою популярністю. Цей матеріал відрізняється відносною м'якістю і підвищеною вогнестійкістю. Сходи з бука можуть бути виконані в будь-якому відтінку. Такі вироби відрізняються міцністю і надійністю. Але найкрасивіші і міцні виходять сходи з дуба, який має насичений колір і стійкий до будь-яких механічних впливів.

Особливості конструкції
Практично всі сходи для горища прибираються. Сучасні вироби відрізняються своїми компактними розмірами в складеному стані. Більш того, окремі варіанти, наприклад відкидні сходів, повністю стають невидними, ховаючись в перекритті або за кришкою люка.

Зверніть увагу, що специфіка експлуатації цих виробів полягає в їх крутизні. Сходи на горище можуть знаходитися як під кутом в сорок градусів, так і бути повністю перпендикулярної.

Тому при експлуатації сходів на горище варто пам'ятати про заходи безпеки.

конструкція, матеріали, особливості, горище, Сходи на горище, сходи
Оціни пораду →
Переглядів: 1892
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ