АвторизаціяРеклама

» » » Комфорт і тепло нашої оселі взимку

Комфорт і тепло нашої оселі взимку

До нас прийшла зима. Землю вкрив сніг, нічна температура опускається нижне нульової позначки, денна - близько 5 градусів, зі знаком мінус. Тепло одягнувшись, візьміть з собою дітей, приємно прогулятися по скрипучому снігу в безвітряну погоду, легко дихається і поліпшується настрій.

Основу гарного самопочуття створюють легкі, які при диханні забирають з повітря кисень, передаючи його крові і клітин, а викидають вуглекислий газ. Це на свіжому повітрі.

Нехай це дуже примітивна порівняння, але вентиляція в квартирі, це ті ж легкі в організмі. Для того, щоб ми також добре почувалися в приміщенні, необхідно в нього подати свіже повітря і вивести відпрацьований. Чи є потреба у вентиляції квартири взимку?

Спробуємо охарактеризувати свій стан, перебуваючи в квартирі в зимових погодних умовах.

Сподіваюся, що ми добре підготували до зими свою квартиру. Втрати тепла через двері, вікна, стіни мінімальні, а джерела тепла, централізованого від тепломережі, або від індивідуального джерела, достатньо для створення нормальної температури в кімнатах ( +21 град.С).

У житті, як правило, коли на вулиці мороз, то у квартирі теплоносія недостатньо, а радіатори опалювання не такі гарячі, як нам би хотілося. І щоб створити ту саму необхідну температуру в кімнаті, ми вдаємося до різних способів. Перше що робимо - щільно закриваємо кватирки. Тим самим запобігаємо надходження свіжого повітря в нашу квартиру.

Про вентиляцію.
Чи потрібна система вентиляції в квартирі? Більшість багатоквартирних будинків збудовано в радянський час. Там, де ми живемо, проживало попереднє покоління, наші батьки, та й їхні батьки теж. Ніхто і ніколи не думав про облаштування квартири і установці вентиляційної системи. Багато хто вважає, що вона є в кожній квартирі. Маленькі решітки під стелею у ванній кімнаті і на кухні - хіба це не вентиляція?

Квартира - замкнутий простір, де ми проводимо більшу частину свого життя. Вдихаючи і видихаючи повітря, ми виділяємо вуглекислий газ. Крім цього, ми готуємо їжу, стираємо і миємося. В результаті цього підвищується вологість повітря, з'являються неприємні запахи. У квартирах також можуть мешкати домашні тварини. Вони є джерелом вовни, комах і різних паразитів.

Чи можна дихати цим повітрям? Зрозуміло , ні. Але ми дихаємо ! Саме тому необхідний повітрообмін, тобто видалення з квартири несвіжого повітря. Решіточки під стелею, які є в кожному будинку, зроблені для того, щоб використане повітря йшло з приміщення. Увага! Вони не забезпечують приплив свіжого, чистого повітря.

Якщо ж мова йде про вентиляцію та обігрів не тільки квартири, але й офісу, складу, цеху та гаражу - вам допоможе тепловентилятор. При виборі тепловентилятору - варто звернути увагу на всі достоїнства і недоліки, принцип роботи і технічні характеристики приладу. Принцип роботи тепловентиляторів досить простий - прилад нагрівального елемента і вентилятора, який проганяє крізь нього повітря. Нагрівальний елемент може являти собою металеву спіраль або пластинку з кераміки. Температура нагріву спіралі значно вище, ніж керамічних пластинок, однак продуктивність роботи пластинчастих тепловентиляторів зазвичай нітрохи не менше. Це можливо завдяки великій площі керамічних платівок. Тепловентилятори з керамічним нагрівальним елементів - найбільш екологічно безпечні, тому що не так сильно спалюють кисень. Оскільки кераміка нагрівається ні так сильно, як металева трубка - нижче і пожежобезпечність приладу.

Найбільший стимул для вибору і встановлення теплообладнання - це бажання зберегти своїм рідним та близьким здоров'я та чудовий настрій!

тепловентиляція, теплові гармати, інтер'єр, теплова завіса, теплообладнання, тепловентилятор
Оціни пораду →
Переглядів: 1959
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ