АвторизаціяРеклама

» » » Як позбутися запаху фарби після ремонту: п'ять простих порад

Як позбутися запаху фарби після ремонту: п'ять простих порад

Однією із найсерйозніших проблем після ремонту може стати запах фарби. Не тільки неприємне, а й небезпечне явище можна усунути кількома способами.

Провітрювання


Найпростіший і очевидніший спосіб усунути неприємний запах. Цей пункт є обов'язковим, і вікна бажано відкривати ще до початку ремонтних робіт з лакофарбовими матеріалами. При цьому провітрювання допоможе лише за дотримання деяких умов:

 • Знижена вологість;
 • тепла погода;
 • якісна вентиляція.

  Зволоження повітря


  Поради щодо позбавлення від запаху фарби за допомогою води засновані на природних властивостях цієї рідини. Вода є відмінним абсорбентом, що втягує молекули з повітря. Найпростіший варіант - розставити по будинку ємкісті з широкими горловинами (відра, тази або каструлі), наповнені водою. Воду слід залишити на 12-24 години, після чого замінити та повторити процедуру 2-3 рази.

  Зерна кави


  Для позбавлення від запахів фарби можна використовувати цей природний сорбент, який не тільки вбирає сторонні аромати, але і сам має приємний запах, що бадьорить. Для роботи помоліть будь-яку дешеву каву, розсипте її на підноси або будь-які інші плоскі поверхні та розмістіть у проблемному місці.

  Вугілля


  Спосіб з використанням деревного вугілля повторює попередній, але на відміну від кави вугілля не пахне, але має відмінні поглинаючі властивості. Вугілля також подрібнюють, насипають у лотки і розставляють по кімнаті, міняючи на свіжий, один раз на 12 годин.

  Поглиначі запаху


  Адсорбенти, які є майже в кожному будинку, – сода, цибуля та лимон. Соду розсипають як каву, цибулю та лимон нарізають, розкладаючи шматочки в місцях проведення робіт. Цитрусові можна використовувати і разом із водою, додаючи їх у ємності.

  фарба, чоловікам, квартира, Ремонт
  Оціни пораду →
  Переглядів: 129
  Рейтинг: 5.0/1

  ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

  avatar

  СХОЖІ ПОРАДИ