АвторизаціяРеклама

» » » Дерево як матеріал для будівництва

Дерево як матеріал для будівництва

Дерево як матеріал для будівництва При будівництві дерев'яних будинків використовується в основному оциліндровані колоди. Цей стіновий матеріал має привабливий зовнішній вигляд, що дозволяє істотно заощадити як на внутрішній, так і на зовнішній обробці Вашого заміського будинку. В результаті всі основні роботи зводяться до обробки стелі і підлоги, встановлення вікон, дверей та сходів, а також обробці спеціальними складами, які захищають дерево від старіння, додають потрібний відтінок і виділяють фактуру. Оздоблення приміщень будинку з оциліндрованих колод побудована на безлічі правил, пов'язаних з процесом усадки зрубу.
На сьогоднішній день компанія База Лісу bazalesa.com.ua пропонує багатий вибір товарів для будівництва, ринок будматеріалів пропонує споживачеві каркасні будинки, які зводяться за різними технологіями. Їх різниця лише у використанні матеріалів в складі стіни, а суть залишається одна - брусовий каркас, який облицьований матеріалом з утеплювачем всередині. Такі споруди трохи дешевше інших. Вони теплі, але дещо поступаються брусові і рубленим домівкам по комфортності та екологічності, так як в стінах присутній синтетичний матеріал, і отже, ускладнюється повітрообмін і вологообмін. Не забувайте, що через колоди і брус може змінюватися до 28 відсотків повітря в день, а унікальність цих матеріалів дозволяє віддавати накопичену вологу, а при вогкості, навпаки, поглинати як губка. Тому каркасні дерев'яні будинки володіють особливим кліматом в високим рівнем комфорту.
Більш древнім і надійним способом зведення дерев'яних будинків вважається рубка вручну. Однак, це самий трудомісткий і тривалий за часом процес. Звичайно, такий будинок обійдеться значно дорожче, так і всі твори ручної праці.
Сучасні технології дозволяють здійснити обробку будинку після складання. А рубка займає багато часу ніж складання конструктора з колод. Та й за це треба платити, адже професіонал-тесля не буде працювати за викидний оклад. Можливо ексклюзивне виконання дозволить вам отримати будинок в єдиному екземплярі.
Охочих побудувати будинок з дерева зростає з кожним роком, і багато людей вибирають натуральну колоду, тому очевидна тенденція зростання попиту на дерев'яні будинки з зрубаних вручну колод.

Автор: Яна Кукуруза

будинок, матеріал, будівництва, дерево
Оціни пораду →
Переглядів: 1634
Рейтинг: 4.2/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ