АвторизаціяРеклама

Ремонт

» » Ремонт

Як власноруч утеплити квартиру

Ми підготували декілька корисних порад, як зробити так, щоб навіть у найлютіший мороз у вашому домі було тепло і затишно.

Майже все про скло та склопакети

Сучасні технології довели вигляд і функціональність вікна до досконалості і зробили його звичним об'єктом навколишнього світу.Те, що ми називаємо пластиковими вікнами вперше з'явилися тільки в середині 50-х років XX століття, і сильно відрізнялися від сучасного вікна.

Дерево як матеріал для будівництва

При будівництві дерев'яних будинків використовується в основному оциліндровані колоди. Цей стіновий матеріал має привабливий зовнішній вигляд, що дозволяє істотно заощадити як на внутрішній, так і на зовнішній обробці Вашого заміського будинку.

Вогнегасник - важлива річ у квартирі та на дачі

Незважаючи на різні профілактичні та просвітницькі заходи, кількість пожеж у приватних будинках не стає менше. До цього призводять самі різні чинники. Величезну роль у запобіганні пожеж грають вогнегасники. Адже з їх допомогою цілком можливо погасити виниклу пожежу.

Як перевірити шпалери на якість?

Ринок будівельних матеріалів переповнений різноманітною продукцією. Вона може бути штучною або натуральною. Шпалери, як і будь-який інший матеріал, теж діляться на дві гілки. Покупців цікавлять більше натуральні шпалери. Але як дізнатися що вони дійсно такі?

Сходи на горище: види, матеріали і особливості конструкції

Сходи на горище виготовляються з металу або дерева. Залежно від основного механізму вони можуть бути повністю приховані від очей в стельовому перекритті, розкладатися або висуватися. Відрізняються такі вироби своєю крутизною, яка може варьюватися від 40 до 90 градусів.

Правила та поради якісного ремонту дачі

Більшість вважає, що ремонт дачі це дуже важке завдання, і вирішити її під силу лише будівельникам. Але це зовсім не так. Чи не складний ремонт на дачі, можливо, зробити будь-якій дорослій людині з головою на плечах, за умови, якщо він має прагнення.

Затишок в будинку своїми руками

Затишок в будинку своїми руками! Для початку вам треба визначити, що ви хочете змінити. Якщо це внутрішній простір, видимі пропорції приміщення, то правильно підібрані кольори і світло можуть змінити сприйняття будь-якого інтер'єру.

Як прикріпити жалюзі до пластикового вікна

Акуратні пластикові вікна красиві і естетичні із встановленими на них жалюзі, які залежно від виду кріпляться або зовні вікна, або всередині нього, безпосередньо на пластик. Внутрішнє кріплення зручно, адже вікно цілком може бути функціональним, незакритим тканиною.

Чи можна робити ремонт у піст

Великий піст в 2015-му році починається 23 лютого і закінчується 12 квітня. Якщо ремонтні роботи в твоїй квартирі припадають на ці дні, ти повинен знати кілька рекомендацій від церковнослужителів.

Комфорт і тепло нашої оселі взимку

До нас прийшла зима. Землю вкрив сніг, нічна температура опускається нижне нульової позначки, денна - близько 5 град.С, зі знаком мінус. Тепло одягнувшись, приємно прогулятися по скрипучому снігу в безвітряну погоду, легко дихається і поліпшується настрій.