АвторизаціяРеклама

Ремонт

» » Ремонт

Зачем нужен натяжной потолок

В этой статье мы разберем ситуации, в которых данные конструкции являются самым приемлемым решением.

Як прикріпити жалюзі до пластикового вікна

Акуратні пластикові вікна красиві і естетичні із встановленими на них жалюзі, які залежно від виду кріпляться або зовні вікна, або всередині нього, безпосередньо на пластик. Внутрішнє кріплення зручно, адже вікно цілком може бути функціональним, незакритим тканиною.

Як побудувати будинок за 100 днів

Будівництво власного дому - це прекрасне передчуття чогось такого бажаного, омріяного і, на жаль, тривоги.

Чистка дымоходов в Борисполе: как часто осуществлять и когда нужно обращаться к специалистам?

Устанавливая в доме твердотопливное оборудование для обогрева, владелец должен понимать, что чистка дымохода котла – необходимая мера.

Капает кондиционер: почему это происходит и что делать в подобном случае?

Кондиционер – это полезная техника, которая в жаркие дни способна создавать приятную прохладу. Но, в некоторых случаях данное оборудование может доставлять пользователю серьезных проблем.

Как резать болгаркой без пыли

Строительные работы редко обходятся без пыли, тем более в том случае, когда речь идёт об использовании болгарки.

Принцип работы трансформатора тока

Трансформатор — это устройство, предназначенное для преобразования одних систем переменного тока в другие, не изменяя при этом их частоту.

Как определить марку, качество и прочность бетона

Не раз столкнувшихся с посредниками частных застройщиков Украины всё больше беспокоят вопросы. Как определить какой бетон привезли.

Як власноруч утеплити квартиру

Ми підготували декілька корисних порад, як зробити так, щоб навіть у найлютіший мороз у вашому домі було тепло і затишно.

Майже все про скло та склопакети

Сучасні технології довели вигляд і функціональність вікна до досконалості і зробили його звичним об'єктом навколишнього світу.Те, що ми називаємо пластиковими вікнами вперше з'явилися тільки в середині 50-х років XX століття, і сильно відрізнялися від сучасного вікна.

Дерево як матеріал для будівництва

При будівництві дерев'яних будинків використовується в основному оциліндровані колоди. Цей стіновий матеріал має привабливий зовнішній вигляд, що дозволяє істотно заощадити як на внутрішній, так і на зовнішній обробці Вашого заміського будинку.

Вогнегасник - важлива річ у квартирі та на дачі

Незважаючи на різні профілактичні та просвітницькі заходи, кількість пожеж у приватних будинках не стає менше. До цього призводять самі різні чинники. Величезну роль у запобіганні пожеж грають вогнегасники. Адже з їх допомогою цілком можливо погасити виниклу пожежу.

Як перевірити шпалери на якість?

Ринок будівельних матеріалів переповнений різноманітною продукцією. Вона може бути штучною або натуральною. Шпалери, як і будь-який інший матеріал, теж діляться на дві гілки. Покупців цікавлять більше натуральні шпалери. Але як дізнатися що вони дійсно такі?

Сходи на горище: види, матеріали і особливості конструкції

Сходи на горище виготовляються з металу або дерева. Залежно від основного механізму вони можуть бути повністю приховані від очей в стельовому перекритті, розкладатися або висуватися. Відрізняються такі вироби своєю крутизною, яка може варьюватися від 40 до 90 градусів.

Правила та поради якісного ремонту дачі

Більшість вважає, що ремонт дачі це дуже важке завдання, і вирішити її під силу лише будівельникам. Але це зовсім не так. Чи не складний ремонт на дачі, можливо, зробити будь-якій дорослій людині з головою на плечах, за умови, якщо він має прагнення.

1 2 »