АвторизаціяРеклама

» » » Стиль і дизайн меблів в офісах

Стиль і дизайн меблів в офісах

Уже в Стародавньому Єгипті було відомо кілька видів меблів. Це були столи, кушетки (або лавки), скрині, крісла і стільці без спинок, що нагадують нинішні табурети.

А з часів античності меблі практично не змінилася за своїм зовнішнім виглядом. Палаци імператорів того часу цілком можна розглядати як прообрази сучасних офісів.
 
Але, не можна сказати, що в той час вже почали робити офісні меблі. Вона була однаковою для всіх приміщень.
 
Передумовами для формування окремого типу офісних меблів стали події, пов'язані з розвитком промисловості в XVI столітті. В цей час виробництво стає мануфактурним, що призводить до розвитку ділової активності, розвиток друкарства підвищується виробництво паперу, а разом з цим з'являються шафи, де стали зберігати книги.
 
Середина XVIII століття ознаменувалася виникненням машинного виробництва. У Нових промислових підприємствах виділяються різні функціональні служби. Це виробництво як таке, комерційна служба, керуюча служба та інші.
 
Виконання невиробничих функцій люди здійснюють в спеціально відведеному приміщенні - бюро. Спочатку бюро обставляли звичайними меблями, які виготовлялися в ті часи вручну, і були зовсім недешеві.
 
Більш дешевші і прості меблі для офісів стали випускатися ближче до середини XIX століття, коли починається промислове меблеве виробництво.
 
В даний час офісні меблі служать засобом візуального впливу. Стиль і дизайн меблів в офісах компанії повинен відповідати корпоративному іміджу.
 
З огляду на те, що люди проводять на роботі значний час, офісне життя, підкоряючись основним потребам людей на робочому місці, стає більш домашнім, в його дизайн намагаються привносити нотки, що створюють затишок.
 
І навпаки, багато хто працює вдома, де теж стають необхідні меблі, які виконують функції офісних, це комп'ютерні столи, крісла, стелажі.
 
Таким чином, виникли багатофункціональні меблі для офісів, відповідно як для робочого приміщення, так і для дому.

Автор: Вікторія Квін

Документи, офіс, меблі, мебель и декор, приміщення
Оціни пораду →
Переглядів: 1230
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ