АвторизаціяРеклама

» » » Підвісний гардероб своїми руками

Підвісний гардероб своїми руками

Якщо вам потрібен гардероб в коридорі, тоді варто подумати про те щоб зробити його своїми руками, причому зробити не просто щось типу вішалки з полицею, а дуже оригінальний підвісний гардероб.

Такі гардероби в наш час дуже популярні, тому купити його дуже легко, достатньо приїхати в будь-який великий меблевий магазин. Але тут же варто відзначити що коштують вони дуже навіть не мало і при всьому при цьому мають дуже нехитру і відносно просту конструкцію, з причини чого прості у виготовленні. Власне кажучи при бажанні підвісний гардероб можна зробити самостійно, вийде куди дешевше, ніж покупка в магазині.

Для того щоб зробити такий гардероб потрібно дві натяжки для троса, чотири стельових гачка на дюбелях, електричні клеми, шість стяжок для троса, дошка, труба і всі необхідні для робіт інструменти.

Насамперед потрібно взяти стельові гачки і закріпити їх на стелі, щоб це зробити, в стелі треба буде просвердлити отвори за допомогою перфоратора і бура. Далі до закріплених крюках потрібно приєднати натяжки для троса.

Після цього конструкцію потрібно продовжити, навісивши на натяжки стібки з встановленим в них тросом. Потім знадобляться полиці і штаги. Як вже зрозуміло полиці і штанги треба підготувати заздалегідь, зробивши їх з дошки і труби відповідно. До речі, в якості труби бажано використовувати трубу з нержавійки або хоча б хромовану. Також варто відзначити що в трубах, дошках і металевих пластинах, які також знадобляться в даній справі потрібно буде заздалегідь просвердлити отвори під пропуск троса.

Спочатку трос необхідно пропустити через полицю з дошки, тут дуже важливо уточнити що в отвори треба заздалегідь вставити частини від клеми, вони будуть грати роль затискачів.

Слідом після полки троси потрібно пропустити через поперечину. У даному випадку знадобляться затискачі для троса, по два на кожну сторону, один затиск повинен бути знизу від поперечини, а інший зверху.

Після поперечини на тросах потрібно підвісити по дві металеві планки з кожного боку, а вже після них дві дерев'яні полиці, такі ж як і на першій полці.

На завершення треба буде закріпити трос до підлоги, для цього знадобляться такі ж гаки, які використовувалися на самому початку робіт. Якщо хочеться залишки троса можна не обрізати, його можна змотати, а потім обв'язати шнурком або чимось ще.

Вся робота по збірці такої полиці дуже проста, потрібно всього лише дотримуватися технології і обов'язково заздалегідь розрахувати відстань між навісними на трос елементами, стелі то у всіх різні.

своїми руками, Підвісний гардероб
Оціни пораду →
Переглядів: 2579
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ