АвторизаціяРеклама

» » » Ковдра на всі пори року

Ковдра на всі пори року

Ковдра на всі пори року У всіх предметів, які нас оточують, є своя історія. А здогадується чи хто-небудь з нас, про процес появи ковдри?
Сьогодні непросто вичислити за часом, коли ж з'явилася перша ковдра. Ще самі древні люди хотіли зберегти свій сон за допомогою теплих ковдр, і з цією метою вони використовували шкури тварин.
Мореплавці брали з собою шкуру, зняту з дорослих овець (овчина), яка чудово, відмінно зігрівала і служила захистом від злого вітру і спекотної температури. Також з шкури овець шили величезне полотно, яким накривали невелику кількість людей.

Після того, як тваринництво стало вже повсякденністю, виникла можливість виготовлення ковдр з таких матеріалів, як шерсть і тканина. На початку 2 століття до н. ери фінікійці почали виготовляти високоякісну на той час вовняну тканину. А в Стародавньому Римі використовували ковдри як пожежний інвентар. Вони називалися «центона», їх шили місцеві умільці з маленьких клаптиків грубої вовняної тканини, яка не пропускала повітря.
Вовняні ковдри дорого цінуються в світі і в наш час. Адже краще ніж пухові натуральні ковдри Billerbeck Вас ніщо не зігріє в зимову холодну ніч.
Тканинні ковдри почали виготовляти в Китаї в кінці 3 століття до н. ери. Вони були зроблені з трьох шарів шовку - відмінного терморегулятора. Індійські жінки в 16 столітті ковдри прикрашали вишитим малюнком. А в будь-якому будинку Англії вважали престижно мати таку прикрашену ковдру.

На сьогоднішній день ринок може запропонувати дуже величезну кількість і яскраве розмаїття ковдр. Можна просто запитати продавця про матеріал, який використовують у виготовленні ковдри, і Ви відразу дізнаєтеся про його властивості та довговічність. Сучасний світ все одно зупиняє свій вибір на натуральних тканинах і наповнювачах, незалежно від технологій і переваг. Так як вони найкращим чином зберігають наше тепло і здоров'я.

Автор: Яна Кукуруза

дім, шерсть, пухова, Ковдра, ліжко
Оціни пораду →
Переглядів: 1161
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ