АвторизаціяРеклама

» » » Існує мода на використання дерева в інтер'єрі

Існує мода на використання дерева в інтер'єрі

Існує мода на використання дерева в інтер'єрі Древо сміливо можна назвати одним з найпоширеніших і затребуваних матеріалів. Подібного різноманіття фактур забарвлень у поєднанні з міцністю, довговічністю і легкістю в обробці в природі більше немає. Якраз завдяки цим властивостям використання дерева в інтер'єрі і зараз не втрачає своєї актуальності.

Ні з якого іншого матеріалу не виробляють стільки всього для інтер'єру як з дерева. Це і обробка (шпалери, ламінат, паркет, стінні і стельові панелі), і конструктивні елементи (дерев'яні сходи www.ukrekoles.com.ua, колони, двері, меблі), і декор ( рами, панно, посуд, скульптури і т.д).

Так само існує велика кількість способів прикраси дерев'яних поверхонь: різьба, інкрустація, розпис. Вони дозволяють з будь-якого пересічного предмета зробити справжній витвір мистецтва.

Хочеться трохи відійти від стереотипних варіантів використання дерева в інтер'єрі. Найпоширеніша і часто єдина поверхня, на якій можна побачити цей обробний матеріал - підлога. Однак естетичні можливості дерева виходять далеко за ці рамки.Оформити їм можна все і скрізь: ліжка, ванну, сан. вузли, ніші, арки - і це далеко не повний перелік. Крім інших достоїнств дерево є одним з найбільш поєднуваних матеріалів. Його можна комбінувати практично з усім: метал, пластик, скло, тканина, декоративна штукатурка, камінь, шпалери і т.д.

Використання натурального дерева в інтер'єрі задоволення не з дешевих. Так, дійсно, матеріал міцний, довговічний, красивий і безпечний, але далеко не кожен може його собі дозволити. Дерево стали застосовувати і обробляти з момента зародження людської цивілізації. За останні декілька сотень років було винайдено багато нових матеріалів, які легко конкурують з ним за якістю, ціною та зовнішнім виглядом. Не дивлячись на це, використання дерева в інтер'єрі донині є одним з кращих способів додати своєму будинку неповторну атмосферу, затишок і тепло.

Автор: Вікторія Квін

використання, мода, дерева, будинок, інтер'єр
Оціни пораду →
Переглядів: 2076
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ