АвторизаціяРеклама

» » » Кухня улюблене приміщення всієї родини

Кухня улюблене приміщення всієї родини

Кухня улюблене приміщення всієї родини Кухня - не просто приміщення для приготування їжі, це щось більше - кімната, яка об'єднує всю сім'ю. В наш час вона символізує домашнє вогнище, відображає достаток і процвітання сім'ї. Зайшовши на кухню можна відразу відчути атмосферу всього будинку або квартири. А якщо набратися терпіння і бути трішки уважнішим, то кухня, кухонне начиння і запахи багато чого розкажуть про тих, хто живе в цьому будинку, про їх думки, відносини і навіть здоров'я.Історію про розвиток кухні слід почати з еволюції побутового життя людей

Приготування їжі з початку розвитку суспільства велося на відкритому вогні. Дещо пізніше почали використовувати спеціальні пристосування для приготування їжі - прототипи старовинних російських печей. З появою печі процес приготування їжі перекочував нехай не в саме житлове приміщення, але вже набагато ближче до нього.

Під кухонне приміщення відводилася окрема кімната, а іноді навіть і окреме приміщення, яке не стикається з самим будинком. Кухня служила виключно для приготування їжі, хоча сьогодні в абсолютній більшості сучасних будинків і квартир кухня поєднує в собі 2 функції, функцію кухні - в історичному розумінні сенсу цього слова, і функцію їдальні - приміщення для прийняття їжі.

В хатах кухня служила в якості місця для приготування заготовок, так як основний процес приготування протікав у старовинній російській печі, трохи пізніше стали використовувати примус. Лише з середини XX-го століття, з появою газових і електричних плит повсюди з'явилися спеціальні приміщення для кухні. Кухонні плити займали зовсім небагато місця, а саме приміщення зазвичай було досить просторим, так як тоді-то й почали поєднувати в кухні функцію їдальні.

Про еволюцію кухні як ніщо інше може сказати кухонне начиння. Так, на кухні всього XIX і початку XX століття все кухонне начиння вішалося на стіни, посуд, в якій готувалася їжа, була оснащена спеціальними вушанками, за які посуд вішали на цвях. Стіни старовинних кухонь були обвішані посудом, столові прилади зберігалися в ящику обіднього столу.Сьогодні для кухні є багато техніки це свого роду помічники для господині.

З появою перших кухонних гарнітурів, посуд почали складати в ящики і шафи, а, зважаючи на відсутність звичного способу кухонних стін - обвішаних всіляким начинням, їх почали заповнювати всілякими декоративними предметами, це не тільки картини, а й цілі композиції з сушених квітів та спеціальні настінні ляльки , які виконували також і функцію оберега.

Сьогодні кухні не володіють якими-небудь принциповими відмінностями від своїх попередників. Предмети інтер'єру кухні практично не змінилися, але, природно, дещо покращився їх естетичний вигляд. Так, сьогодні рідко можна побачити кухню з квадратним столом в оточенні простих табуретів.На зміну даних предметів інтер'єру прийшли комфортабельні кухонні куточки. Крім того, сьогодні досить часто виготовляють кухні на замовлення.

Кухонний гарнітур також значно змінився. З'явилася велика різноманітність стилістичних рішень кухонних гарнітурів, в сучасному гарнітурі обов'язково присутні навісні шафи - вітрини. В свою чергу видозмінилася і кухонна плита. Сьогодні часто використовуються вбудовані плити, це більше не громіздкі конструкції, а плоскі поверхні з конфорками різної величини, а іноді навіть з терморегулятором. Новітня тенденція - використання нагріву, заснованого на індукціі.Кухня була і залишається улюбленим приміщенням всієї родини і віддзеркаленням культурної спадщини суспільства.

Автор: Вікторія Квін

стіл, їжа, кухня, меблі, приміщення
Оціни пораду →
Переглядів: 1480
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ