АвторизаціяРеклама

» » » Додайте затишку у вашу кухню за допомогою рустикального стилю

Додайте затишку у вашу кухню за допомогою рустикального стилю

Додайте затишку у вашу кухню за допомогою рустикального стилю Штучно зістарений і грубий рустикальний - далеко не перші слова, пов'язані з дизайном інтер'єру кухні в наші дні. Хоча білі гарнітури, мармурові стільниці зараз в моді, рустикальна кухня завжди буде надавати необхідний комфорт і затишок.

Розпаліть вогонь. Вогнище - один з найважливіших елементів затишку в кухні. Встановлення повноцінного каміна для деяких може здатися занадто серйозною зміною, в таких випадках можна обійтися невеликою пічкою.

Виберіть нестандартне обладнання. Звичайні білі або сталеві холодильники і плити можуть порушити атмосферу затишку. У наші дні існує безліч варіантів кольору і обробки для кухонних гарнітурів і побутової техніки, обов'язково придбайте такі речі як, кухоний комбайн, блендер, мікрохвильову піч, з нею у вас буде набагато більше часу на інші справи. Виберіть побутову техніку на ваш смак, щоб не порушувати баланс в інтер'єрі.

Для створення необхідної обстановки віддайте перевагу антикварним речам. Комбінація зістаренного гарнітуру і столу, металевої люстри і кам'яної раковини - це прекрасний варіант, якщо ви обираєте рустикальний стиль.

Підберіть елементи, за яким видно їх вік. Дерев'яні грубо оброблені балки - чудове рішення для додання кухні рустикального виду. Шафки в цій кухні також показують свій вік і додають частинку затишку.

Дерева майже ніколи не може бути багато. Дерево можна використовувати починаючи від підлоги і закінчуючи гарнітурою і стелею. Найголовніше - це трохи його розбавити, наприклад, за допомогою стільниць і покриттям стіни позаду плити і раковини, виконаних з інших матеріалів.
S-подібні світильники. Такі світильники використовувалися в сараях і вони, безумовно, передадуть атмосферу сільській місцевості. Мідна раковина також є предметом рустикального стилю. Якщо боїтеся, що кухня в рустикальному стилі буде виглядати занадто темною, то відмовтеся від верхніх шафок. Так кімната буде більш світлою.

Створіть зручне місце для обіду. Обідати на кухні - це одна з найзатишніших речей, незалежно від стилю кухні. Не має значення, буде це маленький столик, великий острів або вбудований куток.

Автор: Яна Кукуруза

затишок, кухня, рустикальний стиль
Оціни пораду →
Переглядів: 1266
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ