ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Що робити якщо розбилося дзеркало

Що робити якщо розбилося дзеркало

Що робити якщо розбилося дзеркало Розбите дзеркало - одна з найгірших прикмет, що обіцяє нещастя. Щоб знизити «градус» негативу, потрібно дотримуватися декілька важливих порад.

• Не рекомендується брати в руки уламки і, тим більше, склеювати їх. Це не принесе вам нічого хорошого, а лише погіршить становище. У ці уламки піде ваша енергетика - і ваше життя може погіршитися. Ви позбудетеся молодості, енергії, здоров'я і краси.

• Слід промити осколки дзеркала, що розбилося, проточною водою: вона змиє всю негативну енергію і тим самим ви очистите пошкоджене дзеркало.

• Уламки в будинку зберігати не слід - від них потрібно позбутися. Складіть їх у пакет і викиньте, але не в якому разі не у відро для сміття. Річка або ж будь-яке місце, де є проточна вода, підходять найкраще, адже згідно з давнім повір'ям тільки проточна вода здатна забрати все нещастя.

• Одним зі способів, яким ви можете скористатися при пошкодженні дзеркала, - це нанесення на нього чорної фарби. Так ви не дасте чорній енергії проникнути в уламки і вбережете себе від біди й болісного питання, до чого розбилося дзеркало.

• Після того, як усі осколки були зібрані, на цьому місці необхідно запалити свічку, яка зможе очистити весь простір від негативної енергетики. Свічка повинна горіти як мінімум годину для кращого результату.

прикмети, поради жінкам, повіря, дзеркало, краса
Оціни пораду →
Переглядів: 507
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ