АвторизаціяРеклама

» » » Краще покриття для будинку, це тканий ковролін

Краще покриття для будинку, це тканий ковролін

Звичні всім нам килимові покриття мають давню історію, яка налічує більш ніж 2000 років. Приблизно таким віком датується килим, знайдений при розкопках поховання стародавнього правителя. Однак ніхто не може поручитися, що їх не було раніше, просто жоден килим відтоді не зберігся. Символ розкоші і багатства, що виготовляється вручну, килим по початку свого існування був доступний тільки представникам знатних родів. На створення килима йшов не один рік, він був справжнім витвором мистецтва. Техніка ручного виготовлення килимів довгі роки розвивалася і відгранювалась. Такий прийом, як в'язка вузлів, був поширений у Туреччині та Персії - килими, виготовлені в цих країнах, були популярні по всьому світу, користувалися чималою повагою у цінителів комфортного життя.

Але прогрес не стояв на місці, поява ткацьких верстатів дало можливість випускати килими промисловим способом. Це зробило килимове покриття все більш доступним для широких верств населення.

Ми висловлюємо глибоку вдячність американському вченому Коблу, який подарував світові машину, яка і стала виробляти цей теплий, красивий і практичний матеріал. Це було потокове виробництво килимів, після чого й пішла хода з тріумфом по світу, безмежно розширюючи сфери килимового застосування.

І завдяки цьому автомату майстри змогли створити ковролін за методикою тафтинга. Але ось, що було початковим поштовхом до створення рулонного тканого ковроліну, в історії немає відомостей. Історичні зведення видають тільки відомості про те, що прадідом тканного ковроліну, стали килими, які були виготовлені довгими доріжками. Вони згорталися в рулони, і довгі килими, виготовлялися під розмір конкретно обраного приміщення, і це існування відомо вже не одну сотню років.Крім тафтинга до нас прийшли й інші способи виготовлення ковроліну і це не ткані технології, найвідомішим з яких став иглопробивний спосіб.

І на відміну від килимів, мають малюнок закінченої форми, зі строго обробленими краями і певними розмірами, ковролін дає можливість не «зациклюватися» на розмірах, формах і стандартно прикладних малюнках, а вибрати гарне й тепле покриття і привнести в наше життя затишок і комфорт. І це властивість ковроліну дає нам можливість використовувати його в якості покриття підлог в будь-якого розміру приміщеннях та найрізноманітних форм. Хочется зазначити, що прибирання ковроліну чи буть чого у вашій оселі, стане легшим з пилососом. Заходьте купити пилосос київ та вибирайте пилосос на свій смак, різні моделі дають вам гарантію на високоякісне прибирання. А легкість в очищенні ковроліну  від різного роду забруднень та збереження яскравості колірної гами, радуватиме будь-якого володаря цього чудового покриття.

В даний час це підлогове покриття ви можете зустріти у вітальнях і спальнях затишних квартир, а також його використовують банки, офіси, різні офісні будівлі, спортивні та концертні зали, і навіть іноді плавальні басейни. Це використання стало можливим, завдяки новим технологіям виготовлення цього підлогового покриття, яке на сьогоднішній день не боїться вогкості і не схильне до гниття, стійке до тертя і стирання.

тканина, ковролін, будинок, покриття, Краще
Оціни пораду →
Переглядів: 1600
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ