АвторизаціяРеклама

» » » Як запобігти пограбуванню будинку

Як запобігти пограбуванню будинку

Як запобігти пограбуванню будинку Як прикро буває часом, коли стаєш об'єктом пограбування! Недбалість у дотриманні безпеки будинку призводить до того, що злодії граючись позбавляють нас майна, нажите роками.

Пропонуємо взяти до уваги 4 основних правила, за допомогою яких можна запобігти пограбування будинку.

Сигналізація
Квартирна сигналізація оснащена безліччю функцій: безпосередній виклик поліції, відправлення повідомлення вам про несанкціонований доступ у приміщення й інше.

Двері і вікна
Злодії шукають прості способи потрапити в приміщення. Наприклад, через відкрите вікно або двері. Блокування дверей і вікна на ніч - простий спосіб проти вторгнення. Встановлюйте замки на дверях від фірм, що зарекомендували себе.

Освітлення
Зовнішнє освітлення - один із засобів захисту від небажаних зустрічей зі злодіями. Стежте, щоб у вашій під'їзді або перед домом завжди було справне освітлення. Якщо ви бажаєте заощадити, тоді поставте детектор руху: освітлення вмикається, якщо в зону його роботи потрапляє об'єкт, що рухається.

Знаки
Потенційним злодіям легше пограбувати оселю, коли вони не бачать тривожних знаків попередження на вікнах або дверях. Найпростіший знак «Остерігайтеся злого собаки» - уже стримуючий чинник. Мало хто побажає ризикнути зустрітися з ротвейлером або пітбулем.

безпека, безпека оселі, майно, поради чоловікам
Оціни пораду →
Переглядів: 996
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ