АвторизаціяРеклама

» » » Як правильно повісити підкову

Як правильно повісити підкову

Як правильно повісити підкову В Європі вважають, що чарівну силу підкова набула завдяки богам, адже за формою вона нагадує місяць. Але ж, не всі знають як правильно вішати підкову.

На Сході, в багатьох країнах Європи і Латинської Америки підкови вішають на стіну ріжками вниз - щоб щастя лилося на вас. А ось англійці та ірландці переконані, що треба вішати підкову ріжками вгору, щоб щастя не витікало.

Знавці прикмет щастя стверджують, що квінтесенція удачі залежить від просторого розташування талісману. Роз'єм підкови як брами повинен бути звернений до небес (стародавні люди давно натякнули на цей нюанс нащадкам, залишивши золоту пектораль скіфів). Тоді і тільки тоді манна небесна збирається у середині підкови, не минаючи уловлювача щастя.

Підкова вважається одночасно і предметом, що відлякує злих духів, і символом удачі. Але вона не може одночасно виконувати дві функції. Тому, якщо використовувати підкову для захисту від злих духів, то треба повісити рогами вниз, а якщо для удачі і благополуччя в домі, то рогами вгору, щоб була повна чаша.

А у Вас є в домі підкова чи інші талісмани?

оберіг, підкова, талісман, домашній затишок
Оціни пораду →
Переглядів: 586
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ