АвторизаціяРеклама

» » » Як прати м'які іграшки?

Як прати м'які іграшки?

Як прати м'які іграшки? Кожна мама знає, наскільки дорога її маляті буває улюблена м'яка іграшка. Дитина з нею просто не розлучається. Саме тому так важливо забезпечити чистоту і безпеку м'яких іграшок, правильно прасуючи їх.

Коли народився мій син, чоловік купив йому плюшеву іграшку - собачку. Ця собака стала найулюбленішою іграшкою. Коли син підріс, він дав ім'я звіру - Рекс. Так ось цей Рекс супроводжує нас у всіх поїздках до бабусі, на дачу, в гості і, звичайно ж, син спить з ним в обнімку.

Лікарі-педіатри рекомендують прати м'які іграшки 1 раз в 1-2 тижні, в іншому випадку пилові кліщі і бруд, які скупчуються на м'яких дитячих іграшках, можуть стати причиною багатьох дитячих захворювань.

Чим складніше зроблена іграшка, тим складніше її чистити. Прати м'які іграшки можна як вручну, так і в пральній машині, якщо сама модель іграшки не надто складна.

Дуже важливо попередньо вивчити етикетку на
м'якій іграшці, де має бути вказаний прийнятний спосіб прання.

Після прання бажано повторити режим полоскання, щоб переконатися, що в м'яких іграшках не залишиться прального порошку, який може спровокувати алергічну реакцію у дитини. Не рекомендується сушити іграшки в сушці, через високу температуру фенів вони можуть деформуватися. Краще дати іграшкам висохнути природним чином.

Ще один важливий момент: якщо під час прання м'яка іграшка линяє, незважаючи на низьку температуру води, це говорить про те, що даний барвник токсичний, а значить - небезпечний для малюка. Від такої іграшки варто позбутися і замінити її натуральною.

Завдяки правильному догляду і можливостям сучасної пральної машинки, улюблена м'яка іграшка сина радує його кожен день, а я не хвилююся про те, що маляті можуть нашкодити мікроби або пиловий кліщ.

м'які іграшки, іграшки, Як прати, поради батькам
Оціни пораду →
Переглядів: 1457
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ