АвторизаціяРеклама

» » » Господині на замітку: декілька порад для легкого прибирання на кухні

Господині на замітку: декілька порад для легкого прибирання на кухні

Господині на замітку: декілька порад для легкого прибирання на кухні Сьогодні мабуть чи не кожна господиня мріє про те, щоб чистота на кухні створювалась лише силою думки, але, на жаль, необхідно прикладати багато зусиль, щоб кухня була чистою та все сяяло від блиску.

Якщо дотримуватися наших порад, прибирати на кухні стане легше, швидше та навіть приємніше.

Отже, декілька порад для легкого прибирання на кухні

Порада №1
На засобах побутової хімії, як і на побутовій техніці, не варто заощаджувати: вклавши в них більше грошей, ви збережете свій час і сили. Без жалю розпрощайтеся з неефективними миючими засобами. Миючі засоби для обробки великих поверхонь доцільно купувати з розпилювачем, а мило для рук - з дозатором (тоді не доведеться постійно витирати слизьку калюжу під мильнецею).

Порада №2
Всі миючі засоби краще зберігати в одному місці (виділивши для них по поличці у ванній і на кухні). Тоді їх не доведеться довго шукати.

Порада №3
Зручні одноразові серветки для мікрохвильовки, спеціальні «супервбираючі» ганчірки для підлоги й витирання пилу - не розкіш, а необхідність: вони зроблять прибирання приємним заняттям, яке не дратуватиме вас.

Порада №4
До поверхні полиць і шаф, що перебувають під самою стелею, звичайно буває важко дотягнутися без драбини. Щоб прискорити процес прибирання, можна послати на них газети й час від часу викидати їх, замінюючи свіжими. Знизу, тих газет не буде видно.

кухня, прибирання, Господині на замітку, домашній затишок
Оціни пораду →
Переглядів: 711
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ