АвторизаціяРеклама

» » » Сучасний дизайн квартир: свобода простору

Сучасний дизайн квартир: свобода простору

Сучасний дизайн квартир: свобода простору Вибираючи дизайн інтер'єру у сучасному стилі, потрібно усвідомити, що він припускає своєрідне протиставлення звичним класичним рішенням.

Сучасний дизайн квартир в стилі хай-тек, футуризм і мінімалізм, а також сучасні інтерпретації ар-деко відрізняються елегантністю і чистотою ліній, створюють в приміщенні відчуття простору і впорядкованості. Вільні простори, максимум сонячного світла та повітря, значимість кожного елемента, відмова від еклектики. Це витончений і гармонійний сучасний дизайн.

Домінуюча гамма кольорів, що характеризує сучасний інтер'єр квартири - білий і чорний, сірий. Подібна колористична стриманість дає можливість підкреслити вишукану простоту чітких форм і прямих ліній.

Сучасний дизайн квартир
У той же час навіть у нейтральній колірній лінійці легко зустріти складні відтінки, непіддатливі опису (наприклад «кави з молоком»). Їх цілком можна урізноманітнити декількома півтонами, а в пошуку яскравого колірного сплеску достатньо точкового фокусування на обраному предметі меблів.

Відкритість просторів - ще одна риса, яка характеризує проекти сучасних будинків так як він вимагає максимальної свободи і простору.

Неможливо уявити сучасний дизайн столичних квартир без великої кількості блискучих поверхонь. Можливості для включення в антураж глянцю сьогодні безмежні - лаковані підлоги і поліровані меблі, пластикові та скляні елементи, хромовані метали або нержавіюча сталь. Втім, кілька матових або фактурних деталей лише підкреслять бездоганний сучасний стиль інтерьера. Прагнення до досконалості форм - невід'ємна риса актуальних меблів «від кутюр». Ясність ліній, конструктивна простота, категоричне неприйняття важких драпіровок, складок. Вони не вписуються в сучасний дизайн квартир і будинків. Позбутися від надмірної прямолінійності допоможуть столи і стільці на циліндричних підставах, шезлонги, невисока софа.

Віконні отвори в сучасній архітектурі можуть займати всю фасадну частину і неможливо уявити їх завішаними помпезними гардинами і ламбрекеном. Відкриті вікна дозволяють наповнити сучасний інтер'єр природним світлом і енергетикою навколишнього пейзажу. Зберегти приватність допоможе спеціальне скло або легкі текстильні панелі.

Актуальний інтер'єр слід повністю звільнити від старомодних колекцій сувенірів і всяких дрібничок, залишивши лише найнеобхідніші і підходящі за стилем аксесуари. Сучасний інтер'єр кухні «прийме» білосніжний фарфор, композиції із сухих стебел, невеликі графічні коллажі. Кращою прикрасою однотонних стін в сучасному інтер'єрі стануть живописні або графічні роботи, виконані в модних нині тенденціях та «одягнені» в строгі рами. Причому, значно краще виглядатиме одна велика картина, ніж кілька середніх. Вельми привабливо виглядає також скульптура, фотографії в чорно-білих тонах, скло.

Автор: Вікторія Квін

новобудови, дизайн, світло, квартири
Оціни пораду →
Переглядів: 3458
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ