АвторизаціяРеклама

» » » Скляні двері - поєднання стилю та краси

Скляні двері - поєднання стилю та краси

Скляні двері - поєднання стилю та краси Напевно, багато хто вже чув про красу і зручність розсувних скляних дверей. Їх в більшості випадків вживають для економії місця в приміщенні і коли принципово забезпечення повної шумоізоляції. Вони успішно вписуються в будь-який тип інтер'єру. У той же час всім зрозуміло, якою елегантністю і красою можуть відрізнятися скляні двері.

Скляні двері - це поєднання естетики і зручності. Вони здатні прикрасити дверні отвори в найрізноманітніших інтер'єрах .

Переваги скляних дверей:
- краса і елегантність;
- презентабельність і солідність;
- практичність і довговічність;
- стійкість до вологи, високих температур і сонячного світла;
- універсальність.

В офісах і житлових приміщеннях можна встановлювати міжкімнатні скляні двері. Існують різноманітні розсувні конструкції або двері-купе. Можна використовувати скляні двері і в душових кабінах або саунах, так як вони стійкі до вологості і підвищених температур. Ті, що виконані з загартованого скла, на довгий час збережуть свою форму і презентабельний зовнішній вигляд.

Для магазинів, торгових центрів і кафе підійдуть автоматичні розсувні вхідні скляні двері, які здатні пропускати великий потік людей. Для повної відповідності дизайнерському рішенню приміщення можна встановити матове або тоноване скло. Такі двері завжди будуть доказом престижу і солідності закладу, в якому вони встановлені.

Матеріали. Скляні двері виготовляють із загартованого скла. Залежно від передбачуваних умов і місця їх експлуатації скло можна покрити матуючим напиленням або встановити в алюмінієвий профіль.

Монтаж. Недостатньо просто купити скляні двері, адже для того щоб вони були довговічними і радували свого власника, їх необхідно грамотно встановити.

Особливості експлуатації. Щоб очистити скляні двері, досить застосувати миючий засіб для скла. Вони не вимагають фарбування й поточного ремонту, тому до скляних дверей рекомендується вибирати довговічну фурнітуру.

Вартість скляних дверей залежить від їх розміру, наявності алюмінієвого профілю, фурнітури та автоматизації.

Автор: Геннадій Булка

Ремонт, офис, інтер'єр, строительство, Двери, стеклянные перегородки, скляні двері
Оціни пораду →
Переглядів: 1570
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ