АвторизаціяРеклама

» » » СЕС як сучасне джерело енергії для будинку

СЕС як сучасне джерело енергії для будинку

Використання альтернативних джерел енергії в особистих цілях у наш час стає досить популярним. Усе частіше у проєкт приватного будинку архітекторами закладені інноваційні енергетичні пристосування. І це економічно доцільно. Неодноразові ретельні прорахунки доводять, що альтернативні види енергії значно економлять бюджети домовласників. Вони екологічні та мають високу продуктивність.

Серед усього різноманіття пристроїв та систем, найбільшу популярність мають сонячні електростанції. Це ефективні та розповсюджені альтернативні джерела енергії для дому https://solar-tech.com.ua/ua/. Вони призначені для вироблення електричної енергії з використанням при цьому сонячних променів. Подібні пристрої виготовляють різної потужності, тому самостійно встановити систему дуже важко.

Якщо вам потрібна допомога у встановленні СЕС, звертайтеся до компанії Solar-Tech, яка впроваджує ефективні альтернативні джерела енергії на території України. Доцільність допомоги спеціалістів невимовно виправдана. Ви знімаєте з себе відповідальність, оскільки неправильно виконані розрахунки можуть призвести до неефективного використання установки.

Характерні особливості СЕС


Сонячні електростанції виступають ефективним, сучасним й екологічним методом генерації електричної енергії для вашого будинку. Системи використовуються як резервне джерело електроенергії, а також як додатковий (або навіть основний) дохід.

Щодо конструкції СЕС, то тут можна виділити такі елементи:
1. Сонячні панелі. Їх кількість і розміри напряму залежать від необхідної потужності самої станції, а також від активності надходження сонячних променів. Подібний модуль вдасться зібрати самостійно. Для цього потрібні кремнієві світлочутливі елементи.
2. Акумулятори. Вони необхідні для забезпечення приміщення електроенергією під час похмурої погоди, вночі, при аварійних ситуаціях, перевантаженні системи та значному зниженні електронапруги.
3. Інвертор. Він виконує перетворення постійної електричної напруги, що поступає від сонячної панелі, на матерію, яка потрібна для роботи побутових приладів.
4. Контролер. Пристрій гарантує необхідний рівень заряду акумуляторів.

Принцип функціювання сучасних сонячних електростанцій базується на збиранні сконцентрованої сонячної енергії з використанням дзеркал та віддзеркаленні УФ-променів на спеціальні приймачі, які використовуються для накопичення та перетворення матерії на тепло.Головні переваги системи


У нашій країні застосування сонячної енергії для перероблення в електрику тільки зароджується. При цьому багато хто розуміє потенціал, тому попит на сонячні електростанції в Україні зростає дуже стрімко. Це абсолютно логічно, враховуючи безліч переваг СЕС:
1. Економічність. Інвестувати необхідно тільки в будівництво електростанції, а її обслуговування обійдеться дуже дешево, при цьому станція буде акумулювати електричну енергію для ваших потреб, а з огляду на тарифи на електроенергію це суттєва перевага.
2. Незалежність. Ви почнете виробляти власну електроенергію, тому не будете залежати від перебоїв у постачанні нафти, проблем із мережею, лінією тощо.
3. Прибуток. Якщо у вас залишається надлишок електрики, то ви можете зайнятися її реалізацією. Для цього існує спеціальна система «зелений тариф», яка прискорює окупність будівництва сонячної електростанції в рази.
4. Збереження навколишнього середовища. Сонячна електростанція не завдає шкоди природі, тому ви отримуєте економію та піклуєтеся про чистоту планети.

Сонячна радіація є необмеженим ресурсом. Це робить її вигіднішою в рази, якщо порівнювати з вугіллям і газом.

будинок, чоловікам, енергія, СЕС
Оціни пораду →
Переглядів: 88
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ