АвторизаціяРеклама

» » » Мансарда в реаліях нашого часу

Мансарда в реаліях нашого часу

Мансарда в реаліях нашого часу Спочатку, «мансардою» називали приміщення для найбідніших верств населення, стародавні будівельні технології не дозволяли штучно встановити клімат під дахом, жителі взимку страждали від холоду, а влітку - знемагали від спеки. Назва походить від імені французького архітектора Ф. Мансара.

У сучасному суспільстві цінується кожен квадратний метр житлової площі, тому віддавати значну частину будівлі під господарські приміщення вкрай невигідно. Все частіше будівельні компанії отримують замовлення на облаштування мансард и приватних будинках і багатоповерхівках. При бажанні, мансарда дає більшу свободу для ваших архітектурних ідей, вона може займати як частину приміщення, так і всю площу. Можна обладнати зимовий сад, веранду і т.д. Вся справа в тому, що сучасні архітектори вміють перерозподілити вагу даху на несучі основи будівлі, що дає можливість облаштувати вікна прямо «в даху». Такі вікна дають відмінне освітлення і прекрасний вид на навколишній світ.

Розташування мансарди вимагає підвищеної теплоізоляції приміщення, це стосується і вікон, особливо якщо вони займають велику площу. Найбільш просунуті фірми встановлюють спеціальні склопакети, заповнені криптоном. Така конструкція забезпечує відмінну економію тепла і захист від дощу, снігу та вітру. Такі вікна обладнані вентиляційними пристроями, що б підтримувати мікроклімат кімнати на належному рівні. Склопакет можна повернути на 180 градусів - всередину приміщення - це дозволяє очищати поверхню без побоювання.

Важливу роль при обладнанні мансарди грає пароізоляція. Різниця температур в мансарді і на вулиці (особливо в зимовий період) призводить до конденсації парів води на внутрішніх конструкціях. Це веде до небажаних наслідків, таких як: передчасне руйнування, загнивання дерев'яних деталей, вогкість у верхніх приміщеннях. Тому, при установці вікон варто подбати про граничну герметичності склопакетів. В цілому, вимоги до таких вікнам вище, ніж у стандартних, так як часто вони піддані прямому попаданню опадів.

При установці мансардних вікон варто використовувати фурнітуру для вікон, в той же час варто подбати про належної вентиляції, так як дах і вікна повинні бути герметично підігнані. Ідеальний варіант - пустити вентиляційні виходь під зрізами карнизів, їх слід захистити спеціальною сіткою від москітів і птахів.

Якісні мансардні вікна, встановлені по найсучаснішим технічним нормам, прослужать вам 30-40 років і навіть більше.

До речі, якщо під вікнами ростуть чудові рослини, рекомендуємо використовувати якісні добрива для кращого росту.

мансардні вікна Факро, нашого, мансарда, часу, реаліях
Оціни пораду →
Переглядів: 1250
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ