АвторизаціяРеклама

» » » Керуй погодою в будинку

Керуй погодою в будинку

Керуй погодою в будинку Саме від погоди, та від мікроклімату приміщення, в якому ми перебуваємо, залежить наш настрій, самопочуття, життєвий ритм. Головні умови мікроклімату - хороший повітрообмін, температура, вологість, різні випромінювання. Відомо, що нездоровий клімат в квартирі є однією з перших причин астми і алергії. Хороше повітря - головна особливість мікроклімату будинку.

Перевіримо вентиляцію. У казках ми читали про «живу» та «мертву» воду. Так і повітря буває «живе» - свіже і «мертве» - застояне. Дихати їм можна, але одночасно, ми вдихаємо сигаретний дим, запахи «побутової» хімії, матеріал меблів, оздоблення квартири, а можливо і спори грибків і плісняви​​.

Раніше повітря потрапляло в квартиру через вікна. Сучасні віконні системи найчастіше перекривають це джерело. Тому ми повинні використовувати віконні кліматичні клапани, вмонтовані відразу в раму. Завдяки цьому повітря в приміщенні свіже, збагачене киснем.

Очищаємо повітря. Всім добре відомі величезні короби на кухні або в санвузлах. Це система природної вентиляції, яка відповідає за вихід повітря з квартири. Періодично ці системи треба чистити інакше, у вентиляційних каналах поселяються грибки, цвіль і різні шкідливі організми, які повертаються в повітря квартири. Для боротьби з ними винайшли робота і запускають його в вентиляційні канали. Камера відеоробота зчитує інформацію, яка потім розшифровується фахівцями. Далі слідують рекомендації з очищення системи, суть якої полягає в тому, що багаторічні нашарування знімаються сильної повітряної струменем і збираються спеціальним пилососом. Завдяки роботі робота, очищаються вентиляційні канали, і оновлюється циркуляція повітря.

Вологість і сухість. Сьогодні ми не можемо регулярно провітрювати квартиру, тому стали частіше користувати кондиціонери. Вони постачають квартиру свіжим повітрям, підігрівають або охолоджують його, зволожують і очищають від пилу, очищають і осушують повітря. Багато систем кондиціонерів мають антибактеріальне покриття, що не дає розмножуватися грибкам і бактеріям в повітрі приміщенні і в кондиціонері. В районах, де клімат з підвищеною вологістю рекомендується застосувати спеціальні побутові осушувачі повітря. Можлива і зворотня ситуація - необхідність зволожити повітря. Сухість викликає стомлюваність, ослаблення організму, сонливість. Виправити ситуацію допомагають побутові зволожувачі, які забираючи сухе повітря, пропускають його через мокрі фільтри. Варто сказати, що мікроклімат квартири закладається ще при будівництві будинку і залежить від використаних матеріалів. Отже, погода в нашому будинку повністю залежить від нас.

Автор: Вікторія Квін

погода, мікроклімат, вологість, будинок
Оціни пораду →
Переглядів: 929
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ