АвторизаціяРеклама

» » » Як зробити ганок на дачі

Як зробити ганок на дачі

Як зробити ганок на дачі Кожен будинок починається з входу, тому ганок визначає перше враження про нього. Кожен господар намагається вкласти індивідуальність в оформлення ганку. Щоб його побудувати, потрібно мати трохи досвіду і чітко слідувати інструкції.

Вам знадобиться
- Цементний розчин;
- Щебінь;
- Металеві куточки;
- Цегла;
- Метал.

Інструкція:
1. Для початку підготуйте майданчик для майбутнього ганку. Якщо ви вирішили побудувати новий ганок, спочатку розберіть старе.

2. Викопайте для фундаменту яму глибиною 1.2 м. Якщо в ній піщаний грунт, засипте в неї трохи гравію, добре утрамбувайте. Потім на 20 см засипте в неї піску, зробіть опалубку, потім залийте бетоном.

3. Зробіть підставу для ганку. З поверхні видаліть шар землі на 18-22 см, поглиблення засипте щебенем. Заливайте водою щебінь доти, поки він не заповнить простір.

4. Пора приступити до бетонування сходинок. Вмонтовуйте опалубку для кожної сходинки. Тільки після того, як повністю висохне перша сходинка, можна приступати до другої. Засипте її щебенем в порожнину ганку.

5. Підніміть опалубку вище, після того, як стала готова перша сходинка, продовжуйте робити другу і т.д. Кути ступенів можна зміцнити металевим куточком, щоб вони з часом не зруйнувалися. Досить просто втопити їх в бетонному розчині.

6. Майданчик ганку варто зробити нижче на 7 см від рівня відкривання дверей. Перила можна монтувати з будь-якого матеріалу: дерева, цегли, металу. Але поручні краще зробіть із дерева, для власної ж безпеки.

7. Якщо є можливість, покрийте сходи зовнішньою плиткою. Покрийте ганок спеціальним розчином у кілька шарів.

Зверніть увагу
Якщо ви недостатньо впевнені, що самостійно зможете прибудувати до будинку ганок, попросіть, щоб вам хто-небудь допоміг, дав пораду. Намагайтеся не упускати жодної деталі, щоб ганок вийшов якісним. По можливості над ним зробіть навіс, він допоможе захистити споруду від неприємної погоди.

Корисна порада: Зробіть ганок краще з того ж матеріалу, з чого спочатку побудована основна будова. Якщо будинок побудований з дерева, то ганок краще побудувати з дерева, так само і з цеглою. До речі, дуже рекомендуємо придбати вогнегасник, широкий вибір вогнегасників ви знайдете на сайті www.pozh-profi.ru/e-store/obyemnogo_tusheniya/238/.

дача, ремонт на дачі, поради чоловікам, ганок
Оціни пораду →
Переглядів: 1952
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ