АвторизаціяРеклама

Планування та дизайн

» » Планування та дизайн

Солнечные панели, их виды и применение

Солнечные панели, сделанные на основе кристаллического кремния, на настоящий момент являются самым популярным видом.

Обзор современных полов из пробки и нюансы их монтажа

Напольные покрытия из пробки считаются универсальными и подходят для укладки в любом жилом помещении. В процессе изготовления таких полов отсутствуют синтетические компоненты, что делает их абсолютно безопасными для здоровья человека.

Строим теплый дом из газобетона: Советы по выбору газоблока

Газобетонные блоки представляют собой строительный материал, уникальный благодаря своим свойствам.

Сучасний дизайн квартир: свобода простору

Вибираючи дизайн інтер'єру у сучасному стилі, потрібно усвідомити, що він припускає своєрідне протиставлення звичним класичним рішенням.

Скляні двері - поєднання стилю та краси

Напевно, багато хто вже чув про красу і зручність розсувних скляних дверей. Їх в більшості випадків вживають для економії місця в приміщенні і коли принципово забезпечення повної шумоізоляції. Вони успішно вписуються в будь-який тип інтер'єру. У той же час всім зрозуміло, якою елегантністю і красою можуть відрізнятися скляні двері.

Комфортний дім запорука затишку

Житло, в якому ми живемо, має бути комфортним і теплим. Для того щоб утеплити свій будинок, необхідно використовувати надійні і сучасні оздоблювальні матеріали. Щоб зробити будинок теплим, потрібно якісно і професійно обшити стіни будинку.

Мансарда в реаліях нашого часу

Спочатку, «мансардою» називали приміщення для найбідніших верств населення, стародавні будівельні технології не дозволяли штучно встановити клімат під дахом, жителі взимку страждали від холоду, а влітку - знемагали від спеки. Назва походить від імені французького архітектора Ф. Мансара.

Керуй погодою в будинку

Саме від погоди, та від мікроклімату приміщення, в якому ми перебуваємо, залежить наш настрій, самопочуття, життєвий ритм. Головні умови мікроклімату - хороший повітрообмін, температура, вологість, різні випромінювання.

Як зробити ганок на дачі

Кожен будинок починається з входу, тому ганок визначає перше враження про нього. Кожен господар намагається вкласти індивідуальність в оформлення ганку. Щоб його побудувати, потрібно мати трохи досвіду і чітко слідувати інструкції.

Як зробити гойдалки для дітей на дачі

Гойдалки для дітей на дачі - не тільки відмінна розвага, але і цікавий спосіб урізноманітнити ландшафт. Зробити їх своїми руками досить легко, варто лише тільки вибрати найбільш підходящий варіант.

Лаунж на дачі: як облаштувати зону відпочинку

У цій статті ми розповімо тобі як оформити затишну зону відпочинку на дачі, і що для цього потрібно? Адже дача потрібна не тільки для агрофітнесу, але і обов'язково для відпочинку.

Рекомендації планування та дизайну спальні

Спальне приміщення, треба віддалити від вхідних дверей. При цьому бажано, щоб поруч зі спальнею перебували ванна і туалет.

Робота з рідкими шпалерами: поради з нанесення


Рідкі шпалери скоїли буквально революцію у світі будівництва і завоювали популярність у багатьох. Ті, хто вже з ними стикався, будуть довго перераховувати їх достоїнства: і красиві, і екологічні, і доглядати за ними простіше простого, і практичні дуже.

Бездоганний інтер'єр кухні в стилі модерн

Бездоганний інтер'єр кухні в стилі модерн популярний в сучасних оселях. Роблячи ремонт, приділяйте увагу облаштуванню кухні в цілому, включаючи навіть маленькі деталі.

10 ідей святкового декору до Хелловіну

«Залишилося тільки 365 днів до наступного Хелловіну!» - Турбувався мультяшний персонаж з «Кошмару перед Різдвом».