АвторизаціяРеклама

Планування та дизайн

» » Планування та дизайн

Cкандинавский минимализм в 2022

Скандинавский минимализм вдохновил дизайнеров Soprano на создание красивых, удобных и мотивирующих пространств, которые своим дизайном помогают сохранить здоровье.

СЕС як сучасне джерело енергії для будинку

Використання альтернативних джерел енергії в особистих цілях у наш час стає досить популярним.

Проектирование систем озвучивания помещений: преимущества и особенности услуги

Технология музыкального озвучивания, а также оповещения ⭐ Конфигурации систем озвучивания помещений ⚡ Этапы проектирования ⭐ Проектирование систем озвучивания помещений с КиевИнстал.

Как узаконить самострой правильно?

Узаконить самострой часто бывает достаточно проблематично. Первоначально, здесь необходимо понимать, что самовольное строение, которое было возведено без соответствующих документов, в обязательном порядке требует получения определенного разрешения для дальнейшего ввода в эксплуатацию.

Чем отличается коммерческий линолеум от бытового и что такое полукоммерческий линолеум?

Три основных вида покрытия из линолеума. Основные параметры коммерческого линолеума.

Солнечные панели, их виды и применение

Солнечные панели, сделанные на основе кристаллического кремния, на настоящий момент являются самым популярным видом.

Обзор современных полов из пробки и нюансы их монтажа

Напольные покрытия из пробки считаются универсальными и подходят для укладки в любом жилом помещении. В процессе изготовления таких полов отсутствуют синтетические компоненты, что делает их абсолютно безопасными для здоровья человека.

Строим теплый дом из газобетона: Советы по выбору газоблока

Газобетонные блоки представляют собой строительный материал, уникальный благодаря своим свойствам.

Сучасний дизайн квартир: свобода простору

Вибираючи дизайн інтер'єру у сучасному стилі, потрібно усвідомити, що він припускає своєрідне протиставлення звичним класичним рішенням.

Скляні двері - поєднання стилю та краси

Напевно, багато хто вже чув про красу і зручність розсувних скляних дверей. Їх в більшості випадків вживають для економії місця в приміщенні і коли принципово забезпечення повної шумоізоляції. Вони успішно вписуються в будь-який тип інтер'єру. У той же час всім зрозуміло, якою елегантністю і красою можуть відрізнятися скляні двері.

Комфортний дім запорука затишку

Житло, в якому ми живемо, має бути комфортним і теплим. Для того щоб утеплити свій будинок, необхідно використовувати надійні і сучасні оздоблювальні матеріали. Щоб зробити будинок теплим, потрібно якісно і професійно обшити стіни будинку.

Мансарда в реаліях нашого часу

Спочатку, «мансардою» називали приміщення для найбідніших верств населення, стародавні будівельні технології не дозволяли штучно встановити клімат під дахом, жителі взимку страждали від холоду, а влітку - знемагали від спеки. Назва походить від імені французького архітектора Ф. Мансара.

Керуй погодою в будинку

Саме від погоди, та від мікроклімату приміщення, в якому ми перебуваємо, залежить наш настрій, самопочуття, життєвий ритм. Головні умови мікроклімату - хороший повітрообмін, температура, вологість, різні випромінювання.

Як зробити ганок на дачі

Кожен будинок починається з входу, тому ганок визначає перше враження про нього. Кожен господар намагається вкласти індивідуальність в оформлення ганку. Щоб його побудувати, потрібно мати трохи досвіду і чітко слідувати інструкції.

Як зробити гойдалки для дітей на дачі

Гойдалки для дітей на дачі - не тільки відмінна розвага, але і цікавий спосіб урізноманітнити ландшафт. Зробити їх своїми руками досить легко, варто лише тільки вибрати найбільш підходящий варіант.

1 2 »