АвторизаціяРеклама

Квартира і дача

» Квартира і дача

У розділі «Квартира і дача» Ви знайдете добрі поради для ремонту ваших квартир і будинків, море ідей по дизайну інтер'єру, багато к інформації про квіти, рослини, овочі та фрукти. Сотні кращих порад для квартири, дачі і заміського будинку. Якщо Ви також знаєте якісь лайфхакі чи гарні поради з власного досвіду, ми залюбки поділимося ними з нашими читачами.

Як відремонтувати протікший кран

Ще з радянських часів у нашій країні широко поширені вентильні змішувачі, вони мають просту конструкцію, але і в той же час у них є свої недоліки, сучасні важільні змішувачі набагато технологічніше і менше схильні до поломок, їх конструкцію ми розглянемо в наступній статті. А зараз про старий добрий вентильний кран.

Стиль і дизайн меблів в офісах

Уже в Стародавньому Єгипті було відомо кілька видів меблів. Це були столи, кушетки (або лавки), скрині, крісла і стільці без спинок, що нагадують нинішні табурети.

Как без лишних ошибок обновить мебель в квартире

Все мечтают хотя бы раз в жизни радикально обновить мебель в своей квартире, но кого-то останавливает тот факт что мебель вроде как и старая но еще не утратила свою внешность, кто-то начинает вспоминать с каким трудом она была приобретена. Сегодня же, можно заказать мебель не выходя из дома в кругу семьи.

Винтаж в интерьере

Старое – не значит не модное. Это значит – имеющее историю. Именно поэтому ретро-стиль всегда актуален. Старые вещи вполне достойны занять почетное место в вашем доме...

Чим утеплити водопровідну трубу на вулиці?

Часто буває так, що потрібно прокласти водопровідну трубу між будівлями. Наприклад коли існує необхідність підживити літню кухню водою, або провести туди опалення. Іноді трапляється, що труби опалення, або водопровідні труби прокладені по горищу.

Кухня улюблене приміщення всієї родини

Кухня - не просто приміщення для приготування їжі, це щось більше - кімната, яка об'єднує всю сім'ю. В наш час вона символізує домашнє вогнище, відображає достаток і процвітання сім'ї. Зайшовши на кухню можна відразу відчути атмосферу всього будинку або квартири.

Боже дерево: вирощування і догляд

Полинь лікарська або боже дерево - це чагарник, який зможе стати справжньою окрасою будь-якої садової ділянки.

Автономна каналізація на дачі - септик

Багато хто з нас є власниками дачних ділянок і, нехай невеликих, але власних будинків, розташованих на них. Саме поняття «дача» має на увазі сезонне проживання, на вихідних або під час відпустки. Особливо приємно пожити на дачі під час літньої спеки, коли життя в квартирі вельми далеке від комфортного. Однак не кожен готовий при цьому розлучитися з тими зручностями, які ми можемо гарантовано отримати, проживаючи в місті - світло, вода (як холодна, так і гаряча), каналізація - без цього просто немислимий нормальний відпочинок .

Добрива для перцю

Високий урожай перцю можливо отримати тільки на досить родючих грунтах, вони повинні бути пухкими, теплими, суглинними, супіщаними і добре зволоженими. У зв'язку з цим грунт для перцю повинен володіти хорошою структурою і значним вмістом гумусу.

Бездоганний інтер'єр кухні в стилі модерн

Бездоганний інтер'єр кухні в стилі модерн популярний в сучасних оселях. Роблячи ремонт, приділяйте увагу облаштуванню кухні в цілому, включаючи навіть маленькі деталі.

10 ідей святкового декору до Хелловіну

«Залишилося тільки 365 днів до наступного Хелловіну!» - Турбувався мультяшний персонаж з «Кошмару перед Різдвом».

« 1 2 ... 5 6 7