ВойтиРеклама

рецепти від читачів

Квартира і дача

» Квартира і дача

У розділі «Квартира і дача» Ви знайдете добрі поради для ремонту ваших квартир і будинків, море ідей по дизайну інтер'єру, багато к інформації про квіти, рослини, овочі та фрукти. Сотні кращих порад для квартири, дачі і заміського будинку. Якщо Ви також знаєте якісь лайфхакі чи гарні поради з власного досвіду, ми залюбки поділимося ними з нашими читачами.

«Дачний гумор» - нова рубрика на нашому сайті

Якщо ви весела та позитивна людина, любите веселі компанії і не даєте нікому сумувати? Тоді наша нова рубрика саме для вас!

Солнечные панели, их виды и применение

Солнечные панели, сделанные на основе кристаллического кремния, на настоящий момент являются самым популярным видом.

Як боротися з фітофторою на помідорах

Середина і кінець серпня особливо щедрі холодні й ранні роси. Це явище погано впливає на більшість овочів, а особливо - на помідори.

Що робити якщо розбилося дзеркало

Розбите дзеркало - одна з найгірших прикмет, що обіцяє нещастя. Щоб знизити «градус» негативу, потрібно дотримуватися декілька важливих порад.

Господарю на замітку: Як правильно обрати та купити мотоблок

На що необхідно звернути увагу при покупці мотоблоку? Перше, з чим необхідно розібратися, - це площа оброблюваної ділянки землі.

Посівний календар на квітень

Якщо ви заядлий дачник городник, тоді цей посівний календар стане у нагоді.

Промышленные и бытовые осушители воздуха

Осушитель воздуха - это прибор, предназначенный для уменьшения влажности в помещении. При высокой влажности появляется конденсат на окнах, зеркалах и других поверхностях, а также развиваются плесневые грибки.

Фанкойл - эффективный способ кондиционирования и обогрева

Важная составляющая комфорта в повседневной жизни — стабильный микроклимат в жилых, торговых или же общественных помещениях. К счастью, сегодня поддерживать его в норме нам помогает разнообразное оборудование для охлаждения и нагрева воздуха.

Обзор современных полов из пробки и нюансы их монтажа

Напольные покрытия из пробки считаются универсальными и подходят для укладки в любом жилом помещении. В процессе изготовления таких полов отсутствуют синтетические компоненты, что делает их абсолютно безопасными для здоровья человека.

Строим теплый дом из газобетона: Советы по выбору газоблока

Газобетонные блоки представляют собой строительный материал, уникальный благодаря своим свойствам.

Як правильно повісити підкову

В Європі вважають, що чарівну силу підкова набула завдяки богам, адже за формою вона нагадує місяць. Але ж як правильно вішати підкову?

Що робити, якщо пластикові вікна «пітніють»?

Вологість деякою мірою залежить від температури в кімнаті. При ретельному контролі температури і вологості в будинку ризик того, що пластикові вікна почнуть "пітніти", зводиться до нуля.

Як правильно робити грядки?

Хочу розповісти, як правильно, акуратно і раціонально можна робити грядки на городі.

Господині на замітку: декілька порад для легкого прибирання на кухні

Сьогодні мабуть чи не кожна господиня мріє про те, щоб чистота на кухні створювалась лише силою думки, але, на жаль, необхідно прикладати багато зусиль, щоб кухня була чистою та все сяяло від блиску.

Як захистити актинідію від кішки

Актинідія - дуже цінна рослина. Вітаміну С в її плодах майже стільки ж, скільки і в шипшині, крім того, в них містяться рідкісні кислоти, що володіють цілющими властивостями.

1 2 3 4 5 6 »