АвторизаціяРеклама

» » » Як правильно вибрати гребінець для волосся

Як правильно вибрати гребінець для волосся

Як правильно вибрати гребінець для волосся Виділяють два типи гребінців: для розчісування (гребені) і для укладання (брашинги, каркасні щітки). Ми пропонуємо розібратися в перевагах кожної з них.

Існує кілька свойст гребінців і щіток для волосся, на які потрібно звертати увагу при їх купівлі.

1. Гребінці бувають дерев'яними, залізними, пластиковими, керамічними, кістяними тощо. А ще є силіконові щітки, але насправді вони зроблені зі сплаву пластику і силікону. Ці гребінці не електризуєть волосся. На них зазвичай стоїть гравірування "антистатичне". Крім того, їх дуже легко мити. Найкраще, звичайно, купувати гребінці з натуральних матеріалів, наприклад, з дерева.

2. Коли купуєш гребінець, зверни увагу на матеріал, з якого зроблена її ручка. Саме вона забезпечує зручність користування цим аксесуаром. Кращими вважаються прогумовані або силіконові ручки.

3. Багато що залежить від якості щетини.
Ідеально, якщо вона буде натуральною, наприклад, від дикого кабана. Натуральність матеріалу легко розпізнати при нагріванні або сушінні волосся феном. Щетина дикого кабана дає характерний запах паленого волосся.

4. Натуральний матеріал хороший тим, що він не пошкоджує волосся і не травмує шкіру голови. Така щетина добре розплутує волосся, не електрезує їх. Але коштує вона дорожче пластикових аналогів.

5. Купуючи гребінець потрібно враховувати тип волосся. Адже їм зазвичай не завадить масажна щітка - вона ідеальна для вечірнього використання. Основною вимогою для останньої будуть кульки на кінцях щетинок.
Для волосся, що січеться краще вибирати щітки з натуральною щетиною.

6. Нормальному волоссю підійде практично будь-якій якісний гребінець або щітка. Для укладання варто мати кілька гребінців. Обов'язково підбери зручну круглу ручку.

Чим довше у тебе волосся, тим об'ємніше повинна бути щітка.

гребінець, краса, поради жінкам
Оціни пораду →
Переглядів: 530
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ