АвторизаціяРеклама

» » » Губки бантиком: як домогтися обсягу без уколів

Губки бантиком: як домогтися обсягу без уколів

Губки бантиком: як домогтися обсягу без уколів Перманентний макіяж губ - одна з найяскравіших і показових процедур. Якісно зроблений перманентний макіяж - справжня окраса і можливість скорегувати як форму, так і колір губ - виправити недоліки, підкреслити достоїнства. Отже, як домогтися обсягу губ без уколів, читайте у цій статті.

Дівчатам, які бажають надати губам спокусливий обсяг, слід спочатку порадитися з фахівцем - лікарем-косметологом - для вибору найбільш підходящого саме їм методу. Якщо природний контур губ нечіткий, а рельєф відсутній, то збільшення губ за допомогою філерів (введенням гіалуронової кислоти) не дасть потрібного результату. Об'єм, звичайно, збільшиться, але от виглядати він буде дуже дивно (зараз такі губи вже не модні!). Тому перед ін'єкцією вам швидше за все запропонують зробити перманентний макіяж губ. Який якраз і додасть чіткість контуру і потрібний відтінок самим губах.

При цьому тенденція до природності, яка прослідковується останні роки, диктує натуральний перманентний макіяж, наближений до природного кольору губ. При бажанні можна збільшити або змінити форму губ, наприклад, зробити куточки більш гострими або навпаки - плавними, але зміни повинні бути в межах 1-2 мм, інакше збільшення буде дуже помітним.

Ефекту від перманентного макіяжу вистачає на 2-5 років (тобто навіть не на один сезон), залежно від кольору пігменту, індивідуальних особливостей шкіри, частоти перебування на сонці і т.д.

Перед процедурою обговоріть з майстром бажану форму і колір ваших майбутніх губ. Якщо у вас є улюблені кольори косметичних олівців або помади, візьміть їх з собою. Підбір кольору - найскладніший етап, тільки досвідчений фахівець зможе прорахувати зміну пігменту на шкірі того чи іншого клієнта. Потрібно максимально точно пояснити, якого ефекту ви хочете.

Наприклад, слово "натуральний" кожен сприймає по-різному. Для когось це біжево-рожевий відтінок, а для когось - кораловий. Найкраще показати колір на спеціальній палітрі, а майстер вже сам вибере той чи інший пігмент для роботи.

Після цього обраний пігмент наноситься на губи. І ось тут фахівець перманентного макіяжу стає справжнім художником. Можна рівномірно заповнити губи одним кольором, зробити контур більш чітким і вираженим, а можна зробити губи розтушовані і м'які. Можна виконати губи в техніці 3D обсягу, тобто використовувати кілька кольорів пігменту, моделюючи губи, затемнюючи кути і висвітлюючи центральну частину. Можна прозорим червоно-кораловим кольором виділити слизову і зробити губи більш чуттєвими. А можна підкреслити рельєф верхньої губи білим або світло-тілесним кольором, зробивши її ще більш об'ємною.

Однією з модних технік є «Baby Doll», ефект з дитячою припухлістю. У хід йдуть декілька відтінків фарби, які майстер підбирає, виходячи з вашого природного тону губ. Наноситься тонкими шарами так, що один колір просвічує крізь інший. Робота ювелірно складна, схожа техніка використовується художниками у розписі глазур'ю. Малюнок виходить об'ємним і прозорим, а головне - природним. Ніяких duck face і перекачаних, губи виглядають так, як ніби ви з ними і народилися. Ефект триває від трьох до п'яти років, після чого нанесений пігмент починає рівномірно вицвітати. Але його легко можна підкоригувати.

А для жінок після 40 років можна порекомендувати анти-ейдж техніку, при якій висвітлюються зморшки над верхньою губою і вся переоральная область зорово розгладжується.

Останній модний тренд в перманентному макіяжі - губи Сальвадора Далі. З віком, коли свої губи стають плоскими, втрачають об'єм і рельєф, якраз хочеться додати його за допомогою перманентного макіяжу. Ця нова технологія дозволяє повернути губам скульптурний об'єм, схожий зі знаменитими губами Сальвадора Далі. Так само техніка, побудована на грі світла й тіні, хороша для губ в стилі nude і чоловічого перманентного макіяжу.

макіяж губ, губи, догляд за обличчям, поради жінкам, краса, догляд за губами
Оціни пораду →
Переглядів: 936
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ