ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Що таке ламінування вій?

Що таке ламінування вій?

Що таке ламінування вій? Ідеальні вії, які відмінно виглядають відразу ж після того, як ти встала з ліжка - це мрія багатьох дівчат.

Ламінування вій якраз може зробити мрію реальністю. У всякому разі це обіцяють салони краси. А як же йдуть справи насправді?

Тож, давайте розберемося що таке ламінування вій?Ефект від такої процедури, як ламінування вій, можна порівняти з нарощуванням. З її допомогою ви зможете зробити свої вії довгими і зігнутими. Сама процедура ламінування займає близько години. Після неї ви зможете спокійно встати і займатися своїми справами. Єдина умова - не вмивати вії впродовж доби.

Процедура ламінування вій складається з таких етапівПідготовка. З вій знімають косметику, бруд і весь зайвий жир. Це потрібно, щоб у вії увібралися всі корисні речовини.
Нанесення засобів. Для захисту тонкої шкіри повік від досить агресивного впливу препарату на неї наносять спеціальний засіб. Він розгладжує шкіру, пом'якшує і захищає її.

Силіконова форма наноситься на вії, щоб надати їм необхідного вигляду.

Обробка розчином. Вії пацієнта обробляють спеціальним розчином. Він проникає внутрішньо і поступово робить волосся довшими і товщими. На цьому етапі ви легко можете вибрати фарбувальний пігмент для вій.

Кожна вія обробляється кератином. На цьому процедура вважається закінченою.

поради жінкам, макіяж
Оціни пораду →
Переглядів: 323
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ