ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Що робити при носовій кровотечі

Що робити при носовій кровотечі

Що робити при носовій кровотечі Носова кровотеча виникає внаслідок порушення цілісності судин, розташованих у порожнині носа, носоглотці або навколоносових пазухах.

Перше, що потрібно зробити при виникненні кровотечі, - посадити хворого, голова його при цьому повинна бути трохи опущена вниз. Лягати або сідати із закинутою головою категорично заборонено, бо кров буде неминуче потрапляти в горло і її доведеться ковтати. Потраплянні її в дихальні шляхи може викликати задуху та серцеву недостатність, а кров, що потрапила в шлунок, цілком може стати причиною блювоти.

У ніздрі слід вкласти шматок вати, змоченої в перекисі водню або в слабкому розчині оцту. На перенісся бажано покласти холодний компрес, а на потилицю - холодну грілку. Через 5-8 хвилин тампони можна вийняти. Якщо кров з носа продовжує йти, негайно зверніться до лікаря.

До фахівців потрібно невідкладно звернутися і у випадку, якщо носова кровотеча не передня, найбільш поширена, а задня, оскільки остання становить реальну загрозу здоров'ю і життю людини.

кровотеча, здорові поради
Оціни пораду →
Переглядів: 343
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ